18.9 °C, 2.3 m/s, 96.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas volejbolistes Baltijas līgā izcīna 6. vietu
Jelgavas volejbolistes Baltijas līgā izcīna 6. vietu
27/02/2021

Sieviešu volejbola komanda “Jelgava” Baltijas sieviešu volejbola līgā izcīnījusi 6. vietu.

Šajā nedēļas nogalē sešas Baltijas sieviešu volejbola līgas komandas – trīs Igaunijas, divas Latvijas un viena Lietuvas komanda – Tartu tiekas sabraukumā, lai noskaidrotu medaļnieces. Latviju pārstāv arī Jelgavas volejbola komanda, kas uz Tartu devās astoņu spēlētāju sastāvā.

 

Jelgavas volejbolistes cīņā iesaistījās no ceturtdaļfināla pret Igaunijas komandu “TU/Bigbank”. Diemžēl mūsu meitenes piedzīvoja zaudējumu ar 1:3 (21:25, 16:25, 25:17 un 21:25). Rezultatīvākā komandā bija Liene Šimkuse ar 14 punktiem, Līga Plāte guva 13 punktus, Līva Sola – 12 punktus, Ilona Cehanoviča – 7 punktus, Sanda Ragozina – 4 punktus, Simona Rozīte – 3 punktus.

 

Ceturtdaļfināla spēļu uzvarētājas iekļuva pusfinālā, bet zaudētājas nākamajā dienā, 27. februārī, tikās spēlē par 5. vietu. Te mūsu komandas pretinieces bija Igaunijas komanda “Audentes SG/NK”, kas ceturtdaļfinālā ar 0:3 piekāpās “Rīgas Volejbola skolai/LU”. Ceturtdaļfināla spēlē traumu guva libero spēlētāja Dārta Lūse un šajā spēlē komandai palīdzēt vairs nevarēja, tāpēc libero pozīcijā iejutās Madara Nemme.

 

Spēle par 5. vietu noslēdzās ar rezultātu 1:3 (25:19, 18:25, 23:25 un 19:25) Igaunijas komandas labā. Mūsu komandā pa 20 punktiem guva Liene Šimkuse un Līva Sola, Līga Plāte guva 12 punktus, Ilona Cehanoviča – 3 punktus, Simona Rozīte – 2 punktus, Sanda Ragozina – 1 punktu. Līdz ar zaudējumu komanda “Jelgava” 2020./2021. gada sezonu Baltijas līgā noslēgusi 6. vietā.

 

Sieviešu volejbola komandai “Jelgava” priekšā vēl dalība Latvijas čepionātā.

 

Foto: Gertrude Alatare