23.8 °C, 2.4 m/s, 46 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavas volejbolistes Latvijas čempionātu noslēdz ar bronzu
Jelgavas volejbolistes Latvijas čempionātu noslēdz ar bronzu
14/04/2024

Svētdien sieviešu volejbola klubs “Jelgava”, uzvarot izšķirošajā mačā, izcīnīja “Optibet” Latvijas sieviešu volejbola čempionāta bronzas godalgas.

Jelgavnieces savā laukumā – Jelgavas novada sporta centrā – ar rezultātu 3:1 (25:21, 25:21, 23:25, 25:15) pārspēja “SuFA klubs/Daugavpils Universitāte” (“SuFA klubs/DU”) un līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām guva panākumu ar 2:1.

Jelgavniecēm rezultatīvākā bronzas spēlē ar 18 punktiem bija Līva Sola, 14 punktus guva Linda Liniņa, bet pa 13 punktiem Rūta Zīle un Monta Urbāne.

Jāpiebilst, ka pirmajā cīņā “SuFA klubs/DU” mājās jelgavnieces pārspēja ar 3:1, bet 13. aprīlī sieviešu volejbola kluba “Jelgava” spēlētājas savā laukumā revanšējās ar 3:1, sērijā līdz divām uzvarām panākot 1:1. Un svētdien Jelgavā tika aizvadīta bronzas spēlē, kurā uzvaras laurus plūca jelgavnieces.

Par Latvijas čempionēm svētdien kļuva “Rīgas Stradiņa Universitātes/Murjāņu Sporta ģimnāzijas” (RSU/MSĢ) volejbolistes. Otro vietu ieguva “Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Universitātes” (RVS/LU) volejbolistes.

Pagājušajā sezonā par čempionēm kļuva RVS/LU volejbolistes.