20.1 °C, 3.6 m/s, 50.8 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaJelgavniece iegūst LLU Senāta stipendiju
Jelgavniece iegūst LLU Senāta stipendiju
10/10/2019

7. oktobrī LLU Jelgavas pilī tika sveikti 2019. gada Attīstības fonda stipendiāti. Dažādu stipendiju programmu apliecības saņēma 13 universitātē studējošie, kuri, būdami aktīvi un studējot ar ļoti labām sekmēm, turpmākā pusgada vai gada laikā ik mēnesi saņems stipendiju.

LLU Senāta stipendiju, kas paredzēta izciliem studentiem studijās, pētnieciskajā darbā un ārpusstudiju aktivitātēs, 2019./2020. studiju gadā ieguvušas Vides un būvzinātņu fakultātes 4. kursa studente Lāsma Lūcija Vēbere, Pārtikas tehnoloģijas fakultātes 4. kursa studente Sabīne Anna Zīverte un Informācijas tehnoloģiju fakultātes 2. kursa studente Sintija Zvirgzdiņa. Sintija Zvirgzdiņa ir no Jelgavas un studē programmā “Datorvadība un datorzinātne” ar ļoti labām un teicamām sekmēm.

 

LLU Attīstības fonds ir nodibinājums, kas īsteno stipendiju programmas studējošajiem, mācībspēkiem un izciliem zinātniekiem par saziedotajiem līdzekļiem un to dibinājis LLU Senāts.  Līdzekļus stipendiju programmām fonds iegūst no fizisku personu, uzņēmumu ziedojumiem vai universitātei novēlētiem mantojumu fondiem. Par iespējām kļūt par fonda mecenātu lūgums sazināties ar Attīstības fonda vadību.

 

Vairāk informācijas: https://www.llu.lv/lv/attistibas-fonds.

 

 

Informācija un foto: LLU