16.4 °C, 1.9 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaJelgavniece svin 103. dzimšanas dienu
Jelgavniece svin 103. dzimšanas dienu
02/08/2019

Šodien, 2. augustā, 103. dzimšanas dienu svin jelgavniece Anna Saja. Jubilāri dzimšanas dienā klātienē šodien sveica ne tikai ģimene, bet arī Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes darbinieki, pasniedzot ziedus un pašvaldības pabalstu 143 eiro apmērā veselības uzlabošanai.

A.Saja dzimusi 1916. gada 2. augustā Baltkrievijā, bet dzīves ceļš viņu atvedis uz Latviju, kad šeit atbraukusi palīgā savai vecākajai meitai auklēt bērnu. Savulaik A.Saja strādājusi par slaucēju un gaļas kombinātā. Kundzei pavisam ir septiņi bērni, bet šobrīd esam palikuši pieci, no kuriem četri dzīvojam Latvijā, bet viens dēls – Maskavā. Meita Marija Aivare jau vairāk nekā 40 gadu uzņēmusies rūpes par mammu un diendienā ir kopā ar viņu.

Jubilāres meita atzīst, ka mammai ir problēmas ar redzi un dzirdi, bet, neskatoties uz gadu skaitu, viņai ir ļoti laba atmiņa. Joprojām viņa zina reizrēķinu un var dungot līdzi dziesmām un zina to vārdus.

Šodien sveikt jubilāri bija ieradušies bērni, mazbērni un mazmazbērni. Ciemiņi esot gaidāmi vēl vakarā un arī rīt. Ģimene jubilārei vēl veselību, kas ir pati svarīgākā.

Foto: Jelgavas pilsēta

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē