26 °C, 2.5 m/s, 55.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavnieki aicināti kopīgi veidot stāstu par pilsētas vēsturi
Jelgavnieki aicināti kopīgi veidot stāstu par pilsētas vēsturi
01/04/2021

Jelgava ir pilsēta, kas nepārtraukti mainās un aug. Neizmaināma paliek vien tās vēsture, kur piedzīvota gan pilsētas izaugsme, gan neatgriezeniski postījumi. Šīs vēstures liecinieki ir arhitektūras pieminekļi, ko izdevies saglabāt cauri gadsimtiem, un arī mūsdienīgie pilsētvides risinājumi. Mums katram noteikti ir savs stāsts par Jelgavu, kas glabājas atmiņās, pierakstos, fotogrāfijās.

Aicinām jelgavniekus – visus, kas pilsētu sauc par savu – dalīties ar  savām, savu tuvinieku vai draugu atmiņām, kas fiksētas fotogrāfijās par Jelgavu dažādos laika posmos.  Iespējams, tieši  jūsu personīgos arhīvos pieejamās fotogrāfijas var palīdzēt veidot kopīgu stāstu par pilsētas ielām, ēkām, infrastruktūru un pārmaiņām, ko Jelgava piedzīvojusi.

 

Gaidīsim fotogrāfijas un informāciju par autoru, vietu (kas, kur un kāpēc fotogrāfēta), gadu un datumu, kad fotogrāfija uzņemta, kā arī personu, kuras arhīvā fotogrāfijas atrodas. Lūgums tās sūtīt pa e-pastu marketings@dome.jelgava.lv, pievienojot pielikumā vai saglabājot fotogrāfijas kādā no koplietošanas vietnēm un saiti pievienojot e-pastam.

 

Veidosim stāstu par Jelgavu kopā!

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pāsvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē