18.7 °C, 5.8 m/s, 83.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavnieki aicināti palīdzēt piepildīt pārtikas pakas
Jelgavnieki aicināti palīdzēt piepildīt pārtikas pakas
13/10/2023

Sestdien, 14. oktobrī, no pulksten 11 līdz 19 Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” un “Rimi” rīko tradicionālo pārtikas paku komplektēšanas akciju, kurā piedalīsies arī divi “Rimi” veikali Jelgavā. Ikviens iedzīvotājs “Rimi” veikalos tirdzniecības centrā “Vivo centrs” un “RAF centrs” šajā laikā tiek aicināts ziedot pārtikas produktus, lai palīdzētu trūkumā nonākušajiem līdzcilvēkiem ziemas mēnešos.

Pircēji aicināti pārtikas pakas piepildīt ar produktiem, kam ir garš derīguma termiņš: dažādiem graudaugiem (rīsiem, griķiem, mannu, auzu pārslām, putraimiem, grūbām), pākšaugiem (pupām, lēcām, zirņiem), miltiem un miltu izstrādājumiem, makaroniem, gaļas, zivju, dārzeņu un augļu konserviem, eļļu, cukuru, medu, tēju, kafiju, garšvielām, gardumiem bērniem – šokolādi, cepumiem, žāvētiem augļiem un riekstiem.

Martā, kad norisinājās iepriekšējā pārtikas paku komplektēšana, Jelgavas iedzīvotāji piepildīja 419 pārtikas pakas.

Šobrīd visā Latvijā darbojas 40 Pārtikas bankas atbalsta punkti, kas ik mēnesi palīdz vismaz 5000 cilvēku – to vidū ir gan ģimenes ar bērniem, gan seniori, kā arī personas ar invaliditāti un viņu tuvinieki.