20.4 °C, 3.4 m/s, 89.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki gūst panākumus projektā “Sporto visa klase”
Jelgavnieki gūst panākumus projektā “Sporto visa klase”
29/05/2019

Ir noskaidroti Latvijas Olimpiskās komitejas īstenotā projekta “Sporto visa klase” 5. sezonas uzvarētāji. Projektā pavisam iesaistījās 330 klases jeb 7500 skolēnu, bet 20 labākās komandas četrās klašu grupās, šonedēļ tikās Zemgales Olimpiskajā centrā, lai sezonas noslēdzošajās sacensībās noskaidrotu sezonas uzvarētājus.

Zemgali – 3., 4., 5. un 6. klašu grupā, šogad pārstāvēja Jelgavas 4. vidusskolas audzēkņi. Sīvā konkurencē savā klašu grupā uzvarēja Jelgavas 4. vidusskolas 3.c un 4.c klase, bet 5.c un 6.c klase izcīnīja 2. vietu.

 

 

 

Finālsacensībās skolēni sacentās četrās sportiskās aktivitātēs, apliecināja savas teorētiskās zināšanas par olimpisko kustību, atbildot uz desmit jautājumiem, iesniedza gada vērtējumus mācībās, kā arī bija īpaša sacensība pedagogiem – skolotāji sacentās lidojošā šķīvīša mešanā.

 

 

“Sporto visa klase” 5. sezonas finālsacensību atklāšanā skolēnus sveica arī izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska un Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

 

 

Jau šoruden, 1.novembrī tiks dots starts projekta “Sporto visa klase” 6. sezonai, kas pulcēs 8000 dalībnieku no 2. līdz 6. klasei. No Jelgavas jaunajā mācību gadā projektā piedalīsies piecas Jelgavas 4. vidusskolas klases, divas Jelgavas 6. vidusskolas klases un pa vienai klasei no Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Jelgavas 3. sākumskolas, Jelgavas 4. sākumskolas.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē