23.2 °C, 2.9 m/s, 76.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki improvizēs Nīderlandē
Jelgavnieki improvizēs Nīderlandē
07/07/2014

No 6. līdz 13. jūlijam Jelgavas Studentu teātra aktieri piedalīsies jauniešu starpvalstu improvizācijas projektā „Impronedēļa Meppelā “Meppelas stāsti””. 54 jaunieši no sešām Eiropas valstīm – Nīderlandes, Zviedrijas, Francijas, Īrijas, Vācijas un Latvijas – tiksies Nīderlandes pilsētā Meppelā. Šīs nedēļas laikā viņi radīs trīs improvizēta teātra performances ar Meppelas stāstiem.

Foto: Jelgavas Studentu teātris

No 6. līdz 13. jūlijam Jelgavas Studentu teātra aktieri piedalīsies jauniešu starpvalstu improvizācijas projektā „Impronedēļa Meppelā “Meppelas stāsti””. 54 jaunieši no sešām Eiropas valstīm – Nīderlandes, Zviedrijas Francijas, Īrijas, Vācijas un Latvijas – tiksies Nīderlandes pilsētā Meppelā. Šīs nedēļas laikā viņi radīs trīs improvizēta teātra performances ar Meppelas stāstiem.

Jaunieši arī tiksies ar Meppelas iedzīvotājiem. Nedēļas beigās jaunie aktieri prezentēs savu pieredzi ar pasākuma noslēguma sniegumu kā dāvanu ​​Meppelas iedzīvotājiem pilsētas svētkos.

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) „Jelgavas Studentu teātris” ir viens no retajiem Latvijā ilggadēji spēlējošiem Studentu teātriem. Jauno studentu – aktieru atlase notiek septembrī. Studenti aktiera kārtā tiek iesvētīti pēc pirmā teātrī pavadītā gada, kad pierādījuši sevi gan skatuviskajā darbībā Teātra sportā un LLU svētku pasākumos, gan aizskatuves darbos teātrī.

 
Informācija sagatavota
LLU