2.1 °C, 3 m/s, 98.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki noslēdz savu spožāko Eiropas līgas sezonu
Jelgavnieki noslēdz savu spožāko Eiropas līgas sezonu
05/08/2016

Ceturtdien FK “Jelgava” aizvadīja UEFA Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtas atbildes spēli Jeruzalemē pret “Beitar” un atzina pretinieku pārākumu, līdz ar to noslēdzot savu līdz šim veiksmīgāko Eiropas līgas sezonu.

Ceturtdien FK “Jelgava” aizvadīja UEFA Eiropas līgas 3. kvalifikācijas kārtas atbildes spēli Jeruzalemē pret “Beitar” un atzina pretinieku pārākumu, līdz ar to noslēdzot savu līdz šim veiksmīgāko Eiropas līgas sezonu.

Mūsējie divu spēļu summā pieveica gan Islandes vicečempioni “Breidablik” (3:2, 2:2), gan Slovākijas vicečempioni “Slovan” (0:0, 3:0). Arī 3.kārtas pirmais mačs bija labs – mājās 1:1 pret Izraēlas 3.spēcīgāko klubu. Tomēr atbildes spēlē “Beitar” pieveica jelgavniekus ar 3:0, bet divu spēļu summā 4:1 “Beitar” komandas labā, kura turpinās dalību Eiropas līgā play-off kārtā.

FK “Jelgava” galvenais treneris Sauļus Širmelis pēc spēles kā galvenos iemeslus šādam iznākumam minēja ne tikai meistarības trūkumu atsevišķās epizodēs, bet arī sarežģīto spēļu grafiku, traumas un diskvalifikācijas – komandai šī bija jau devītā spēle mēneša laikā.

Nākamo spēli Virslīgā pret FK “Liepāja” jelgavnieki aizvadīs jau pirmdien, 8. augustā, pulksten 17 Zemgales Olimpiskā centra stadionā.

 UEFA Eiropas līga, 3. kvalifikācijas kārtas atbildes spēle
“Beitar” Jerusalem – FK “Jelgava” 3:0 (2:0)
Vārti: Atzili 16' (11m), Šehters 29', Heisters 47'
Brīdinājumi: Freimanis, Lazdiņš – Heisters. Rali.

 
Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē