-3.3 °C, 4 m/s, 91.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki Paņevežā cīnīsies pret spēcīgo “Lietkabelis” vienību
Jelgavnieki Paņevežā cīnīsies pret spēcīgo “Lietkabelis” vienību
13/11/2012

13.novembrī, basketbola klubs "Jelgava" aizvadīs kārtējo maču Baltijas Basketbola līgā (BBL), Lietuvas pilsētā Paņevežā tiekoties ar vietējo "Lietkabelis" vienība. Dienvidu kaimiņi līdz šim izcīnījuši trīs uzvaras četrās spēlēs.

Foto: Ivars Veiliņš

13.novembrī, basketbola klubs “Jelgava” aizvadīs kārtējo maču Baltijas Basketbola līgā (BBL), Lietuvas pilsētā Paņevežā tiekoties ar vietējo “Lietkabelis” vienība. Dienvidu kaimiņi līdz šim izcīnījuši trīs uzvaras četrās spēlēs.
 
“Lietkabelis” komanda ir ar ļoti labi sabalansētu sastāvu – ar labiem aizsargiem, ar gariem un kustīgiem centra uzbrucējiem, ar ļoti jauniem un perspektīviem spēlētājiem un ar jau pieredzējušiem vīriem. Pazīstamākie ir divi latviešu basketbolisti – 210 centimetrus garais Kaspars Cipruss un tikai 19 gadus vecais un perspektīvais Kaspars Vecvagars. Komandā šajā sezonā spēlē arī Martinas Andriukaitis, kurš pirms vairākām sezonām sekmīgi spēlēja Latvijas kluba “ASK/Rīga” rindās, kā arī bijušais Lietuvas izlases basketbolists Vidas Ginecvičs, kurš savas karjeras laikā pārstāvējis arī spēcīgo Lietuvas “Rytas”.
 
Lietuvas klubs BBL turnīrā līdz šim izcīnījuši trīs uzvaras un piedzīvojuši vienu zaudējumu, nopietni iesaistoties cīņā par iekļūšanu nākamajā turnīra kārtā, savukārt Lietuvas Basketbola līgā “Lietkabelis” ar divām uzvarām un trīs zaudējumiem ieņem 8.vietu.
 
BK “Jelgava” vienībā ar Paņevežas komandu šajā sezonā tiksies pirmo reizi. Mačā noteikti sagaidāma liela pretestība no lietuviešiem, turklāt jāņem vērā agresīvā kaimiņu aizsardzība un tiesāšanas stils. Jelgavnieki dosies uz spēli desmit vīru sastāvā, izņemot Kītu Čemberlenu, kurš jau devies atpakaļ uz Ameriku, lai veiktu operāciju rokai pavisam drīz atgriezīsies Latvijā.
 
Jelgavas komandas galvenie uzdevumi šajā spēlē ir nospēlēt pacietīgi un saliedēti aizsardzībā, uzturēt augstu spēles tempu un realizēt savas iespējas. “Lietkabelis” vienība uz papīra ir potenciāla spēcīgāka, taču viss noskaidrosies laukumā. Bumba laukumā ir tikai viena un spēle notiek pieci pret pieci.
 

Informāciju sagatavoja
Jānis Tiltiņš
BK “Jelgava” preses dienests