19.4 °C, 2.6 m/s, 96.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavnieki piedalās aptaujā par velobraukšanas pieredzi
Jelgavnieki piedalās aptaujā par velobraukšanas pieredzi
04/10/2022

Jelgavas pilsētai iesaistoties starpvalstu projektā “Mēs risinām – pilsoņu iesaistīšana”, mobilajā lietotnē “WeSolve” publicēta aptauja par velobraukšanas paradumiem pilsētā.

Jau šobrīd aptaujas dalībnieki norāda pilsētas apkaimes un ielu posmus, kuros nepieciešami veloceliņu uzlabošanas darbi vai to izbūve, kas būtu kā turpinājums jau izbūvētajiem labiekārtotajiem veloceliņiem. Jāmin, ka katru gadu pilsētā jau tiek veikti ietvju malu pazemināšanas darbi, tomēr tas esot nepieciešams vēl citās pilsētas teritorijas vietās.

 

Tāpat iesniegtajās atbildēs tiek norādīts, ka esošajām velosipēdu novietnēm būtu nepieciešams izbūvēt nojumes vai jāizbūvē papildus novietnes, jo iedzīvotāju pārvietošanās paradumi pasaules notikumu ietekmē mainījušies un turpina mainīties – velobraucēju skaits pilsētā palielinās.

 

Lai aizpildītu aptauju un izteiktu viedokli, iedzīvotājam savā tālrunī jālejupielādē aplikācija “WeSolve” un jāpiereģistrējas. Kad reģistrācija veikta, iedzīvotājs var aizpildīt anketu, atzīmējot sev vēlamās atbildes, izteikt viedokli un sniegt priekšlikumus velobraukšanas uzlabošanai pilsētā. Tāpat iespējams sniegt priekšlikumus lietotnes uzlabošanai. Jāmin, ka projekts ir starptautisks un mobilā lietotne projekta ietvaros joprojām tiek uzlabota. Lai aplikāciju pārslēgtu uz latviešu valodu, jādodas uz profila sadaļu un iestatījumos jānomaina valodas iestatījumi.

 

Paralēli aptaujai “Riteņbraukšana Jelgavā”, izstrādē ir vēl divas aptaujas, kas iedzīvotājiem tiks publicētas tuvākajā laikā.

 

Aizpildīt mobilajā aplikācijā publicētās aptaujas būs iespējams līdz decembra beigām.

 

Projekta mērķis ir uzlabot savstarpējās komunikācijas kvalitāti starp pašvaldību un iedzīvotājiem, veicināt aktīvu iedzīvotāju iesaisti sabiedriskajos procesos, lai risinātu iedzīvotājiem svarīgus jautājumus.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē