17 °C, 1 m/s, 88.9 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJelgavnieki turpina atbalstīt sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājus
Jelgavnieki turpina atbalstīt sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājus
31/03/2022

Šodien ceļā uz Ukrainu devās trešā jelgavnieku sarūpētā palīdzības krava Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem. Atbalsta sniegšana turpinās, un jelgavnieki var ziedot pirmās nepieciešamības, sadzīves un medicīnas preces, kuras tik ļoti vajadzīgas ukraiņiem. Lai atbalstītu Jelgavas sadraudzības pilsētas iedzīvotājus, sarūpētās lietas var nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8 katru darbdienu no pulksten no pulksten 8 līdz 19.

Jelgavnieku sarūpēto līdz Ukrainas robežai, kur ziedojumu pārņem cilvēki no sadraudzības pilsētas, jau trešo reizi nogādā Jelgavas ukraiņu kultūras centra “Džerelo” priekšsēdētājs Bogdans Timkivs. Viņš stāsta, ka šajā reizē tiek vesti trīs dīzeļģeneratori, medicīnas preces un medikamenti, bērnu pārtika, autiņbiksītes, higiēnas preces, lukturi, baterijas, spilveni, segas, guļammaisi, pārtika un daudz kas cits. Tāpat šajā palīdzības kravā uz Ukrainu tiek nogādāts pēc folkloras kopas “Dimzēns” iniciatīvas jelgavnieku veidotais maskēšanās tīkls, kas būs atbalsts Ukrainas karavīriem, lai aizsegtu humānās kravas, maskētu automašīnas un bruņu tehniku.

 

Ziedojumu vākšana Ivanofrankivskas iedzīvotājiem Jelgavā turpinās. Iedzīvotāji aicināti sagādāt lietas, kas sadraudzības pilsētas iedzīvotājiem kara apstākļos ir ļoti nepieciešamas.

 

 

 

Sarūpēto katru darba dienu no pulksten 8 līdz 19 var nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8. Tālrunis saziņai par ziedojumu nodošanu: 63005468.

 

 

Foto: no B.Timkiva arhīva

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē