14.5 °C, 5.9 m/s, 71.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavniekiem dalība jūdzes skrējienā būs bez maksas
Jelgavniekiem dalība jūdzes skrējienā būs bez maksas
19/06/2023

Lai veicinātu jelgavnieku sportisko aktivitāti un iesaisti, Jelgavas iedzīvotāji Jelgavas Nakts pusmaratona jūdzes skrējienā varēs piedalīties bez maksas.

Jūdzes skrējiens pasaulē kļūst arvien populārāks – ir Eiropas mēroga kustība un pat čempionāti šajā distance, tostarp Latvijā –, tāpēc arī šī gada Jelgavas Nakts pusmaratonā iekļauts jūdzes skrējiens. “Tā ir ļoti demokrātiska distance – 1,609 kilometri –, kas ir pa spēkam dažāda vecuma cilvēkiem ar dažādu fizisko sagatavotību,” norāda Jelgavas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” sporta pasākumu organizatore un vieglatlētikas trenere Aļona Fomenko, piebilstot, ka jūdzes skrējiens ir piemērots ģimenēm ar bērniem un dažādiem kolektīviem, kuriem nav ļoti augstu sportisko mērķu. Jelgavnieki reģistrēties jūdzes skrējienam var mājaslapas sadaļā “Institūcijas”–“Sporta servisa centrs”–“Jelgavas Nakts pusmaratons”–“Reģistrācija jūdzes skrējienam (jelgavniekiem)”. Tie jelgavnieki, kuri jau ir reģistrējušies jūdzes skrējienam, samaksāto dalības maksu saņems atpakaļ (ar viņiem sazināsies “Sportland” pārstāvji).

Jelgavas Nakts pusmaratons notiks 29. jūlijā un tajā būs arī Bērnu skrējieni, 5 un 10 kilometru skrējiens, 10 kilometru nūjošana un pusmaratons (21,0975 kilometri). Pusmaratons vienlaikus būs arī Latvijas čempionāts, kas Jelgavā atgriezīsies pēc vairāk nekā 20 gadiem – Jelgavā notika pirmais Latvijas čempionāts pusmaratonā 1992. gadā.

Jelgavas Nakts pusmaratonu rīko kompānija “Baltic Events” sadarbībā ar “Sporta servisa centru” un “Sportland”.