24.1 °C, 3.5 m/s, 50.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavniekiem Imanta Ziedoņa balvas
Jelgavniekiem Imanta Ziedoņa balvas
31/05/2019

Jau trešo reizi pasniegtas “Zemgales Laiks Ziedonim” balvas. Trīs no piecām nominācijām ieguva jegavnieki. Sirsnīgā cerimonijā, kas notika Līvbērzes kultūras namā, tika cildināti izcilākie sadītāji tādās jomās, kā, zinātne, novedpētniecība, tautsaimniecība, māksla kā arī bērnu un jauniešu lietas.

Balvu par ieguldījumu zinātnē ieguva LLU Ainavu arhitektūras un plānošanas katedras profesore un vadošā pētniece Daiga Zigmunde. Deju un kustību terapeite Liene Ķince, kā arī Gatis Valainis, kurš aktīvi iesaistījies brīvprātīgo kustībā. Jelgavniekus sveica Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietniece Rita Vectirāne.

 

 

Apbalvojums pasniegts jau trešo gadu, un tā mērķis ir izcelt tos zemgaliešus, kuri visvairāk atbilst konkursa vērtībām – izcilībai, degsmei, sūtībai, stājai, veiksmei un savpatnībai, turklāt viņi iedvesmo līdzcilvēkus, mudinot tos līdzdarboties un sekot viņu idejām. Šogad balvai bija izvirzīti kopā astoņi jelgavnieki, arī Didzis Herberts Cielava, Ieva Karele, Danija Lazdiņa, Sanita Baltiņa un Anna Veisa.

 

 

Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” apbalvojumu “Laiks Ziedonim” izveidojis 2014. gadā, lai iedvesmotu, novērtētu un cildinātu jaunradi, un dotu ikvienam iespēju pamanīt un izcelt kādu savu novadnieku, darba devēju, kolēģi vai aktīvu jaunieti. Balvas ik gadu tiek pasniegtas Imanta Ziedoņa mēnesī – maijā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

Informācija sagatavota 

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē