23.2 °C, 3 m/s, 62.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieks Andris Grīnfelds uzvar pirmajās Latvijas hard enduro sacensībās
Jelgavnieks Andris Grīnfelds uzvar pirmajās Latvijas hard enduro sacensībās
09/08/2019

Tukuma novada Zentenes pagasta Dzirciemā aizvadītas pirmās hard enduro sacensības Latvijā “Rocketbiker Enduro 2019”. 76 dalībnieku konkurencē pārliecinošu uzvaru šajās sacensībās izcīnīja jelgavnieks mototriālists Andris Grīnfelds.

Sportists stāsta, ka šāds sacensību formāts pasaulē ir iemantojis lielu popularitāti un arvien vairāk pasaules vadošie enduro braucēji pārkvalificējas uz to. Latvijas Motosporta federācija informē, ka Dzirciemā pulcējās braucēji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Lielbritānijas.

 

Sacensības norisinājās divas dienas – pirmajā dienā dalībnieki piedalījās kvalifikācijas braucienā, lai noteiktu starta kārtību galvenajā distancē. Andris Grīnfelds kvalifikācijas braucienos izcīnīja 2. vietu, līdz ar to sacensību otrajā dienā trasē devās kā otrais. Jāpiebilst, ka pirmajā dienā uz kvalifikācijas brauciena starta izgāja 76 motobraucēji, bet otrajā dienā galvenajā distancē izbrauca vien 70, jo seši traumu vai tehnisku iemeslu dēļ bija izstājušies. No tiem galvenās distances finišu sasniedza tikai 26 dalībnieki, kā pirmais – Andris Grīnfelds.

 

Jāpiebilst, ka A.Grīnfelds 17. augustā piedalīsies Latvijas kausa trešajā posmā enduro sprintā un Latvijas čempionāta piektajā posmā enduro, kas notiks Vidrižos.

 

Foto: Andris Jermuts

 

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē