24.5 °C, 2.9 m/s, 79.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsJelgavnieks ar partneri startē Eiropas kausa pusfinālā Latīņamerikas dejās
Jelgavnieks ar partneri startē Eiropas kausa pusfinālā Latīņamerikas dejās
31/05/2022

Rumānijā notikušajā Eiropas kausā Latīņamerikas dejās Latvijas dejotāji jelgavnieks Artūrs Freimanis ar partneri Aliaksandru Kotavu 25 pāru konkurencē izcīnīja 14. vietu. Viņiem pavisam maz pietrūka līdz pusfināla divpadsmitniekam, informē Latvijas Sporta deju federācija.

Bukarestē notikušajā Eiropas kausā Latīņamerikas dejās no katras valsts bija deleģēts viens pāris. Mūsu valsti pārstāvēja Latvijas vicečempioni – jelgavnieks, dejotājs un arī deju pasniedzējs A.Freimanis kopā ar partneri A.Kotavu no Smolko deju studijas, kuriem konkurenci sastādīja 24 citu valstu deju pāri. Artūrs ar Aliaksandru pārliecinoši pārvarēja pirmo kārtu un iekļuva ceturtdaļfinālā. Otrajā kārtā viņi nopelnīja 22 no 45 punktiem, tikai četriem punktiem pietrūkstot līdz pusfinālam. Līdz ar to Latvijas pāris ieguva 14. vietu.

 

Par kausa ieguvējiem pārliecinoši kļuva pasaules čempionāta pusfinālisti no Čehijas, otro vietu sīvā cīņā ieguva rumāņi, kas aiz sevis atstāja Vācijas dejotājus. Pārējās trīs vietas finālā ieguva ungāri, itāļi un slovēņi.

 

 

Foto un informācija: Latvijas Sporta deju federācija