13.2 °C, 2.5 m/s, 79.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJelgavniekus aicina iesaistīties labdarības akcijā
Jelgavniekus aicina iesaistīties labdarības akcijā
04/11/2020

Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrības integrācijas pārvalde (SIP) aicina jelgavniekus iesaistīties labdarības akcijā “Siltums Tev no manis”, kuras mērķis ir atbalstīt un iepriecināt tos jelgavniekus, kuri savu ikdienu aizvada Valsts sociālās aprūpes centra “Zemgale” filiālē “Jelgava” jeb Jelgavas pansionātā.

Akcijas gaitā jelgavnieki aicināti ziedot skaistus telpaugus pievilcīgā puķupodā, kas tiks papildināti ar personalizētu novēlējuma kartiņu un nogādāti katram sociālās aprūpes centra iemītniekam. Ikvienam ir vēlme būt laimīgam un vajadzīgam, tādēļ telpaugs radīs savdabīgu vēlmi rūpēties par dzīvo un apliecinās, ka cilvēks nav vientuļš, skaidro pārvaldē.

 

“Cilvēka liktenis mēdz pavērsties dažādi – kādu dzīve lutina, kādu ne īpaši. Ir cilvēki, kuri visu mūžu var nodzīvot ģimenes paspārnē, bet ir cilvēki, kuri dažādu iemeslu dēļ par savām mājām sauc kādu no valsts sociālās aprūpes centriem. Šis laiks, kad nevaram tikties kā ierasts un jāievēro pastiprināta piesardzība, liedz organizēt tradicionālos tematiskos un izklaides pasākumus pansionāta iedzīvotājiem. Tas būtiski jūtams viņu ikdienā un aizvien pieaug vēlme pēc jaunām emocijām, iepriecinājumiem un uzmanības,” stāsta SIP vadītājas vietniece kultūras darba speciāliste Evika Kaufelde.

 

SIP organizē labdarības akciju “Siltums Tev no manis” ar mērķi radīt pozitīvas emocijas un sekmēt piederības sajūtu savai pilsētai tiem 214 Jelgavas pansionāta iedzīvotājiem, kuri jau kopš šī gada pavasara dzīvo visai noslēgtu dzīvi, lai pasargātos no vīrusa Covid-19 izplatības.

 

Tuvojas Ziemassvētku laiks, kurā cilvēki vairāk aizdomājas par labdarību un iespējām palīdzēt saviem līdzcilvēkiem, tādēļ ikviens aicināts ziedot telpaugus nelielā izmērā un vizuāli pievilcīgā izskatā, un nogādāt tos Sabiedrības integrācijas pārvaldē Skolotāju ielā 8 līdz šī gada 15. decembrim, iepriekš piesakoties pa tālruni 63005496, 63005467, 63005468 vai e-pastu sip@dome.jelgava.lv.

 

 

Foto: Pixabay.com

 

Informācija: Sabiedrības integrācijas pārvalde