19.4 °C, 1.4 m/s, 96.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavniekus aicina piedalīties noslēdzošajā aptaujā par mobilitātes tēmu – videi draudzīga pārvietošanās Jelgavā
Jelgavniekus aicina piedalīties noslēdzošajā aptaujā par mobilitātes tēmu – videi draudzīga pārvietošanās Jelgavā
27/10/2022

Jelgavas pilsētai iesaistoties starpvalstu projektā “Mēs risinām – pilsoņu iesaistīšana”, mobilajā aplikācijā “WeSolve” publicēta un jelgavniekiem viedokļa izteikšanai pieejama trešā un noslēdzošā projekta aptauja par mobilitātes tēmu -“Videi draudzīga pārvietošanās Jelgavā”. Tajā iekļauti jautājumi par videi draudzīgiem pārvietošanās veidiem, ieteikumiem par izmaiņām un izaicinājumiem ar kuriem iedzīvotāji saskaras.

Aizpildīt aptauju un izteikt savu viedokli iespējams, iedzīvotājam savā tālrunī jālejupielādējot bezmaksas aplikāciju “WeSolve” un piereģistrējoties. Kad reģistrācija veikta, iedzīvotājs var aizpildīt anketu, atzīmējot sev vēlamās atbildes, izteikt viedokli un iesniegt idejas mobilitātes uzlabošanai pilsētā. Jāmin, ka projekts ir starptautisks un mobilā lietotne projekta ietvaros joprojām tiek uzlabota, tāpēc lietotājam iespējams sniegt arī priekšlikumus lietotnes uzlabošanai.  Lai aplikāciju pārslēgtu uz latviešu valodu, jādodas uz profila sadaļu un iestatījumos jānomaina valodas iestatījumi.

 

Lai motivētu iedzīvotājus iesaistīties, projekta sadarbības partneris un mobilitātes eksperts VEFRESH nodrošinās balvas diviem lietotājiem. Viena balva tiks pasniegta par aktīvu dalību aplikācijā publicētajās anketās un izaicinājumos, lietotājam iegūstot punktus par iesaisti, savukārt otru balvu lietotājs iegūs par visvērtīgāko piedāvāto ideju saistībā ar videi draudzīgu pārvietošanos pilsētā. Abi balvas ieguvēji tiks paziņoti novembra beigās aplikācijas sadaļā “Jaunumi”.

 

Tāpat līdz decembra beigām jelgavniekiem viedokļa izteikšanai pieejamas divas iepriekš publicētās aptaujas “Riteņbraukšana Jelgavā” un “Jelgavas apkaimes”.

 

Projekta mērķis ir uzlabot savstarpējās komunikācijas kvalitāti starp pašvaldību un iedzīvotājiem, veicināt aktīvu iedzīvotāju iesaisti sabiedriskajos procesos, lai risinātu iedzīvotājiem svarīgus jautājumus.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē