17.5 °C, 1.7 m/s, 92.8 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJelgavniekus aicina sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem sagādāt sadzīves lietas un pārtiku
Jelgavniekus aicina sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem sagādāt sadzīves lietas un pārtiku
29/03/2022

Ceturtdien no rīta Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas iedzīvotājiem Ukrainā iecerēts nogādāt jau trešo palīdzības kravu ar jelgavnieku sarūpētajām pirmās nepieciešamības, sadzīves un medicīnas precēm. Sadraudzības pilsēta īpaši lūdz sagādāt pārtiku zīdaiņiem, baterijas, telefonus, teltis, guļammaisus, termoveļu, pārtiku ar ilgu glabāšanas termiņu un citas lietas. Tās jelgavnieki, lai atbalstītu Jelgavas sadraudzības pilsētas iedzīvotājus, var nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8 katru darbdienu no pulksten 8 līdz 19.

Jelgavas ukraiņu kultūras centra “Džerelo” priekšsēdētājs Bogdans Timkivs ar Jelgavas pašvaldības atbalstu Ivanofrankivskas iedzīvotājiem līdz šim ir nogādājis divas jelgavnieku sarūpētas palīdzības kravas. Turp aizvesti, piemēram, dīzeļa ģeneratori, termosi, higiēnas preces, medikamenti, lukturi, baterijas, pārtika, segas, dvieļi, pārtika zīdaiņiem, pudelītes zīdaiņiem, autiņbiksītes. “Liels paldies ikvienam jelgavniekam, kurš ir iesaistījies ziedojumu vākšanā, tādējādi atbalstot ukraiņu tautu, kas jau vairāk nekā mēnesi ir spiesta dzīvot kara apstākļos,” tā B.Timkivs.

 

Ivanofrankivska aktualizējusi sarakstu ar lietām, kas tās iedzīvotājiem kara apstākļos ir ļoti nepieciešamas, un to sarūpēšanā var iesaistīties jelgavnieki.

 

 

Iedzīvotāji minētās lietas katru darbdienu no pulksten 8 līdz 19 var nogādāt Sabiedriskajā centrā Skolotāju ielā 8.

 

Jautājumu gadījumā iedzīvotāji aicināti zvanīt Pašvaldības operatīvās informācijas centram pa tālruni 8787.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē