20.4 °C, 1.8 m/s, 68.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJelgavu apmeklē labklājības ministrs
Jelgavu apmeklē labklājības ministrs
02/06/2022

Šodien, 2. jūnijā, Jelgavu apmeklēja labklājības ministrs Gatis Eglītis, tiekoties ar Jelgavas domes un pašvaldības vadību, Sociālo lietu pārvaldes un Bāriņtiesas vadību.

Vizītes laikā ministrs tikās ar domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, domes priekšsēdētāja vietnieci sociālo lietu, veselības aizsardzības, kultūras, izglītības un sporta jautājumu programmā Ritu Vectirāni un pašvaldības izpilddirektores vietnieci informācijas un komunikāciju tehnoloģiju jomā Ilzi Āboliņu. Dienas laikā ministram bija saruna ar Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes un Bāriņtiesas vadību. Ministra viesošanās laikā pārrunātas lietas, kas saistītas ar Ukrainas kara bēgļu uzņemšanu, kā šis process norit mūsu pilsētā, kādas ir galvenās problēmas, ar ko nākas saskarties ikdienas darbā sociālajā jomā strādājošajiem. Tāpat Sociālo lietu pārvaldē runāts par iedzīvotāju atbalsta mehānismiem.

 

Vizītes noslēgumā labklājības ministrs apmeklēja Latvijā vienīgo lielas jaudas biomasas koģenerācijas staciju “Gren”, kurā enerģija tiek ražota no vietējiem atjaunojamiem energoresursiem. Pēc stacijas apskates ministram bija saruna ar “Gren” biznesa vadītāju Latvijā Andri Vanagu.

 

Jāpiebilst, ka labklājības ministrs jau aprīlī apmeklēja Jelgavas Sabiedrisko centru, lai personīgi iepazītos, kā pašvaldībā tiek organizēts darbs ar kara bēgļiem no Ukrainas.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē