-6.2 °C, 2.5 m/s, 90.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJelgavu apmeklē NVA direktore
Jelgavu apmeklē NVA direktore
04/10/2012

4.oktobrī Jelgavu vizītē apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Inese Kalvāne, lai iepazītos ar nodarbinātības situāciju mūsu pilsētā un informētu par aģentūras tuvākajiem mērķiem un uzdevumiem. Vizītes laikā direktore apmeklēja Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centru (ZR KAC), kur tikās ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Vili Ļevčenoku, ZR KAC vadību, uzņēmējiem un arodbiedrību pārstāvjiem.

4.oktobrī Jelgavu vizītē apmeklēja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Inese Kalvāne, lai iepazītos ar nodarbinātības situāciju mūsu pilsētā un informētu par aģentūras tuvākajiem mērķiem un uzdevumiem. Vizītes laikā direktore apmeklēja Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centru (ZR KAC), kur tikās ar Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Vili Ļevčenoku, ZR KAC vadību, uzņēmējiem un arodbiedrību pārstāvjiem.

I.Kalvāne tikšanās laikā uzvēra, ka viņai ir svarīgi, lai NVA spētu apmierināt darba devēju pieprasījumu pēc piemērota darbaspēka. Tāpēc ir būtiski zināt, ko darba devējs vēlas. Direktore prezentācijā izklāstīja dažādus atbalsta pasākumus, kādus šobrīd iestāde piedāvā uzņēmējiem, un aicināja uz sadarbību. Direktore atzīmēja, ka aģentūra šobrīd akcentē iespēju veikt darba meklētāju apmācību pēc uzņēmēju pieprasījuma.

Pēc tikšanās I.Kalvāne iepazinās ar ZR KAC Metālapstrādes mācību parku.
Pēcpusdienā vizītes ietvaros notika SIA „Latvijas piens” apmeklējums un tikšanās ar NVA Jelgavas filiāles darbiniekiem.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē