18.1 °C, 3.3 m/s, 77.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJelgavu apmeklē žurnālisti no Lietuvas
Jelgavu apmeklē žurnālisti no Lietuvas
03/08/2022

17. jūlijā Jelgavas reģionālais tūrisma centrs (JRTC) uzņēma ziņu portāla “Delfi” žurnālistus no Lietuvas, kuri Jelgavā apmeklēja Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņu Uzvaras parkā, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa skatu laukumu, devās izbraukumā ar kuģīti pa Lielupi, kā arī Jelgavas novadā apmeklēja strausu saimniecību “Mazzariņi”.

Vizītē ieradās žurnālistu pāris ar atvasi, jo šī izbraukuma mērķis bija iepazīt atpūtas vietas un apskates objektus Latvijā, kuras ir draudzīgas jaunām ģimenēm ar bērniem. Uzvaras parka Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā žurnālistus patīkami pārsteidza parka pieejamība dažāda vecuma bērniem, kā arī bezmaksas priekšnesumu programma sestdienās. Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī mediju pārstāvjiem bija iespēja aplūkot pilsētu no putna lidojuma un ieraudzīt pilsētas nozīmīgākās celtnes.

 

Žurnālisti interesējās par Jelgavā organizētajiem festivāliem, dažādiem pasākumiem un apskates objektiem, kā arī atzina, ka pilsēta ir piemērota ģimenēm ar maziem bērniem un galvenie apskates objekti sasniedzami kājām. Žurnālistu pāris atzinīgi novērtēja Jelgavas pilsētvides infrastruktūru un ietves, kas ir ērtas un drošas pastaigām ar bērnu ratiņiem.

 

Vizīte tika organizēta sadarbībā ar Latvijas investīciju attīstības aģentūru (LIAA) projekta  “Atrask Latvija” (Atklāj Latviju) ietvaros. Pagājušajā gadā šī projekta rezultātā portālā Delfi Lietuva tika publicēti 13 raksti par atpūtas iespējām Latvijā, kas sasniedza aptuveni 990 000 lielu lasītāju auditoriju. Šogad tiks publicēta raktu sērija par atpūtas iespējām Latvijā, tai skaitā Jelgavā un apkārtnē, ģimenēm ar bērniem.

 

 

Foto un informācija: “Jelgavas reģionālais Tūrisma centrs”