14.3 °C, 2.3 m/s, 74.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJNĪP Remontu un avārijas dienesta darbiniekiem – jauni formastērpi
JNĪP Remontu un avārijas dienesta darbiniekiem – jauni formastērpi
07/04/2022

Lai nodrošinātu ērtu pienākumu veikšanu un rūpējoties par uzņēmuma tēlu, lielākais pilsētas namu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP) Remontu un avārijas dienesta darbiniekiem iegādājies jaunus ikdienas formastērpus. No šīs nedēļas JNĪP Remontu un avārijas dienesta darbinieki atpazīstami nevis pēc ierastās tumši zaļās formas ar uzņēmuma logo, bet gan pēc jaunā formastērpa, kurā apvienota koši zaļa un pelēka krāsa, kā arī uz muguras labi redzams JNĪP logo. 

Jaunas formas saņēmuši vairāk nekā 30 Remontu un avārijas dienesta darbinieki – katram nodrošināti trīs komplekti ziemas un vasaras sezonai. “Viņi ir iedzīvotājiem redzamākie uzņēmuma darbinieki. Tieši viņi steidzas palīgā jelgavniekiem, ja kaut kas noticis, un mums kā uzņēmumam ir svarīgi, kā mūsu darbinieki izskatās,” saka JNĪP vadītājs Signis Rīns, norādot, ka līdzšinējās formas savu jau bija nokalpojušas un arī morāli bija novecojušas. Domājot par darbinieku labsajūtu, rasts risinājums nodrošināt viņus ar jauniem mūsdienu prasībām atbilstošiem formastērpiem. “Līdz šim darba apģērbu darbiniekiem sarūpējām paši, un pašu spēkiem formas arī tika mazgātas un labotas. Tā vairāk bija pašu darbinieku atbildība, bet, izvērtējot visus apstākļus, nolēmām, ka izdevīgāk un arī daudz ērtāk būs, ja šo pakalpojumu iegādāsimies kā ārpakalpojumu. Konkursa rezultātā formas izstrādāja, uzšuva un arī to mazgāšanu un labošanu nodrošinās SIA “Lindstrom Latvija”,” stāsta S.Rīns, piebilstot, ka uzņēmums pēdējā laikā īpaši rūpējas par savu identitāti. Šobrīd JNĪP logo izvietots ne tikai uz uzņēmuma diviem avārijas dienesta busiņiem, bet arī uz citām uzņēmumam piederošajām automašīnām, ar kurām darbinieki dodas veikt darba pienākumus, un tādējādi tiek veicināta uzņēmuma atpazīstamība mūsu pilsētā.

 

Jāpiebilst, ka JNĪP Remontu un avārijas dienests strādā 24 stundas diennaktī. Prioritāri tas apkalpo JNĪP pārvaldībā esošās mājas, bet tiek sniegti arī maksas pakalpojumi citu namu apsaimniekotāju pārvaldītajās mājās. Ar JNĪP Remontu un avārijas dienestu var sazināties pa tālruni 63020000.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē