24.3 °C, 5.6 m/s, 84.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiJSSC kausi ielu basketbolā sadalīti
JSSC kausi ielu basketbolā sadalīti
04/09/2006

SSC kausu A vecuma grupā (1990. gads un agrāk dzimušie) ielu basketbolā izcīnīja komanda “Vakcinācijas dienests”, startējot nemainīgā sastāvā – Oskars Jēkabsons, Juris Brūveris un Edgars Krūmiņš. Par līderiem B grupā (1991.-1993. gadā dzimušie) kļuva komanda “Krītiņbanda” – Linards Larionovs, Toms Klovāns, Ainārs Žvagiņš un Edgars Biķernieks. Savukārt par uzvarētājiem C grupā (dzimuši 1994. gadā un vēlāk) kļuva “Čikāgas trīnīši” sekojošā sastāvā: Česlavs Mateikovičs, Mārtiņš Mackevičs, Pēteris Plinka un Edijs Ozolinkēvičs.

Tāpat tika izcīnīts arī SSC ielu basketbola kauss jaunietēm – D grupā par labākajām tika atzītas Ilze Podniece, Dana Kima un Vita Šadrova, kuras cīnījās komandā “Vitrabols”, bet E grupā (1992. gadā un vēlāk dzimušās jaunietes) uzvaru svinēja komanda “Vaniļas piens” (Sallija Strautniece, Rebeka Rozentāle, Marta Pabērza un Jana Bērziņa).

Uzvarētāju komandas saņēma Sporta servisa centra kausus, bet komandu spēlētāji – īpašus ielu basketbola čempionu T-krekliņus ar Jelgavas pilsētas un Sporta servisa centra simboliku. Pārsteiguma balvas saņēma arī citu komandu spēlētāji.

Informācija sagatavota
Sporta Servisa centrā