17 °C, 2.8 m/s, 71.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJūlijā un augustā notiks vēl četras bezmaksas nometnes bērniem un jauniešiem
Jūlijā un augustā notiks vēl četras bezmaksas nometnes bērniem un jauniešiem
04/07/2019

Piektdien, 5. jūlijā, tiks izsludināta pieteikšanās vēl četrām tematiskās bezmaksas nometnēm bērniem un jauniešiem, kas Jelgavā norisināsies jūlijā un augustā. Tā ir lieliska iespēja bezmaksas nodrošināt bērniem un jauniešiem fizisko sagatavotību!

No 15. līdz 17. jūlijam (Atmodas ielā 9) norisināsies nometne “Meiteņu vasarīgās dienas”, uz kurām ir aicinātas 10-14 gadus vecas meitenes. Nometnē tiks apspriestas tādas tēmas kā stils, mode, attiecības.

 

No 22. līdz 26. jūlijam nometnes vietā “Lediņi” norisināsies nometne “Vai tu proti”, kas paredzēta 14-17 gadus veciem jauniešiem, kurā tiks piedāvātas radošās un izglītojošās nodarbības, ekskursijas un citi pasākumi.

 

Kā arī šovasar (29. jūlijs – 2. augusts, Atmodas iela 9) plānota nometne “Kustīgs un vesels”, kurā aicināti piedalīties 7-10 gadus veci bērni, savukārt šajā pašā laikā divām bērnu vecuma grupām (7-10 gadi un 11-14 gadi) tiks piedāvāta iespēja piedalīties komandu sporta veidu nometnē.

 

Kopumā nometnē plānots uzņemt 40 bērnus – 20 katrā vecuma grupā, bet pārējās trīs nometnēs – 20 bērnus. Pieteikšanās no pulksten 8 līdz 14 pa e-pastu nometnes_jelgava@inbox.lv, norādot nometnes nosaukumu, bērna vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu un vecumu (pilni gadi), dzīvesvietas adresi, vecāka vārdu un uzvārdu, kontakttālrunis. Sīkāka informācija pieejama, zvanot pa tālruni 63048913.

 

Tāpat šonedēļ Jelgavā notiek hokeja kluba “Zemgale/LLU” organizētā bezmaksas fiziskās sagatavotības nometnē bērniem 7–14 gadu vecumā. Nometnē būs iespēja apgūt prasmes tādos sporta veidos kā basketbolu, futbolu, hokeju, volejbolu, kā arī bērni un jaunieši tiks iepazīstināti ar veselību saistītiem tematiem. Fiziskās aktivitātes norisināsies gan iekštelpās, gan svaigā gaisā. Nometnes aktivitātes no 1. līdz 5. jūlijam no pulksten 9 līdz 17 notiek atpūtas un sporta kompleksa “Zemgale” telpās, Zemgales Olimpiskajā centrā un Pasta salas slidotavā.

 

 

Foto: Jelgavas pilsēta

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē