14.5 °C, 5.9 m/s, 71.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaJūlijā un augustā slēdz 6., 14. un 18. autobusu maršrutu
Jūlijā un augustā slēdz 6., 14. un 18. autobusu maršrutu
30/06/2023

Ņemot vērā būtisku pasažieru skaita kritumu vasaras periodā, SIA “Jelgavas autobusu parks” (JAP) no 1. jūlija līdz 31. augustam slēdz pilsētas sabiedriskā transporta 6., 14. un 18. maršrutu.

“Vasaras periodā par aptuveni trešdaļu ir krities pasažieru skaits – skolēni devušies vasaras brīvlaikā, daļa cilvēku atvaļinājumā, bet daļa savās ikdienas gaitās izvēlas doties kājām, ar velosipēdu, elektroskrejriteni vai kā citādi. Turklāt 6. maršruta autobuss galvenokārt pārvadāja skolēnus, nogādājot tos skolā un deju namā Cukura ielā, tādējādi vasaras brīvlaikā pasažieru skaits ir niecīgs. Izvērtējot pasažieru plūsmu, tāpat kā iepriekšējās vasarās, arī šajā nolemts uz diviem mēnešiem minētos maršrutus slēgt,” skaidro JAP komercdirektors Gatis Dūmiņš.

Naktī no 30. jūnija uz 1. jūliju 6., 14. un 18. maršruta kustības saraksti tiks izņemti no JAP mājaslapas www.jap.lv sadaļas ”Kustības saraksti”, kā arī pieturvietās uz kustības sarakstiem dažas dienas pirms maršrutu slēgšanas tiks izvietotas informatīvas uzlīmes, ka autobusi šajos maršrutos no 1. jūlija līdz 31. augustam nekursēs.

Jāpiebilst, ka, noskenējot pieturvietā izvietoto kvadrātkodu (QR kodu), JAP mājaslapā, izmantojot maršruta plānotāju, iespējams atrast alternatīvu sabiedriskajam transportam, ar kuru nokļūt tuvāk savam galamērķim.