22.5 °C, 3.8 m/s, 56.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaJūlijā – vingrošana ar džeza dejas elementiem, rīta un senioru vingrošana
Jūlijā – vingrošana ar džeza dejas elementiem, rīta un senioru vingrošana
04/07/2022

Jelgavnieki arī jūlijā aicināti iesaistīties bezmaksas veselību veicinošās fiziskās aktivitātēs. Šī mēneša jaunums – vingrošana ar džeza dejas elementiem, kas notiks otrdienās un ceturtdienās pulksten 19. Tāpat šomēnes reizi nedēļā notiks rīta vingrošana Raiņa parkā un senioru vingrošana Jelgavas pils saliņā.

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes speciāliste Sintija Birģele informē, ka visu jūliju divas reizes nedēļā jelgavnieki aicināti apmeklēt jaunu nodarbību – vingrošanu ar džeza dejas elementiem. Šī nodarbība saņēmusi Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības veicināšanas ideju konkursa līdzfinansējumu. Nodarbību vada deju trenere Ilona Freimane. Tā norisinās otrdienās un ceturtdienās pulksten 19 Ausekļa ielā 12A. Nodarbību mērķis ir veicināt iedzīvotāju fizisko aktivtāti, iepazīstināt dalībniekus ar vingrinājumiem, kas iekļauj džeza dejas elementus un palīdz attīstīt un pilnveidot ķermeņa lokanību. Lai piedalītos nodarbībā, nepieciešama iepriekš pieteikties, zvanot vai rakstot īsziņu pa tālruni 29472350.

 

Tāpat jūlijā turpinās senioru vingrošanas nodarbības, kas kā ierasts norisinās Jelgavas pils saliņā katru trešdienu pulksten 10. Nodarbības vada trenere Iveta Jonkus un tai nav nepieciešams iepriekš pieteikties.

 

Bet ceturtdienu rītos jelgavnieki mudināti iesākt dienu aktīvi ar rīta treniņu pulksten 6.30 Raiņa parkā. Nodarbību vada trenere Līva Tihovska un tai nav nepieciešams iepriekš pieteikties.

 

Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē norāda, ka iepriekš izziņotajā jūlija treniņu grafikā ir veiktas izmaiņas. Šomēnes diemžēl netiks realizētas nodarbības, kas tiek finansētas no Eiropas Sociālā fonda projekta “Veselības veicināšana Jelgavā” – nenotiks “Kardio un spēks”, “Vesela mugura”, Zumbas nodarbības, otrdienas rīta vingrošana, pilates un nūjošana. Plānots, ka šīs nodarbības jau atkal atsāksies augustā, bet informācija par to vēl tiks izziņota.

 

Aktuālajai informācijai par veselību veicinošajām aktivitātēm un bezmaksas treniņiem var sekot līdzi Facebook.com lapā “Veselības veicināšana Jelgavā”.

 

 

Foto: Jelgava.lv

 

Informācija sagatavota

Sabiedrisko attiecību pārvaldē