24.7 °C, 3.7 m/s, 45.7 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītība“Junda” uzņem jaunus audzēkņus
“Junda” uzņem jaunus audzēkņus
29/08/2017

Šoruden bērnu un jauniešu centrs “Junda” uzsāks savu 28. sezonu, piedāvājot 49 brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem. Šajā mācību gadā pulciņu klāstu papildinās seši jaunumi – “”Lego” robotika”, “Mūsdienu tehnoloģijas”, “Pavediena tēlniecība”, “Deko apdare”, “Radi, spēlē un eksperimentē”, kā arī interešu grupa “Mazpulki”, savukārt “Jundas” tautas deju kolektīvi šosezon līdztekus tautiskajai dejai apgūs arī klasisko. 

“Junda” pulciņiem aicina pieteikties bērnus un jauniešus vecumā līdz 25 gadiem. Jelgavā deklarētie bērni nodarbības var apmeklēt bez maksas, savukārt tiem, kuri Jelgavā nav deklarēti, nodarbību maksa ir 7,11 eiro mēnesī.  Nodarbību norises laikos ir iespējamas izmaiņas, tādēļ interesenti tām aicināti sekot līdzi “Jundas” mājaslapā www.junda.lv. Tur iespējams atrast arī pieteikšanās iesniegumu – to patstāvīgi var aizpildīt tikai pilngadīgie “Jundas” audzēkņi. Lai dalībai pulciņos pieteiktu bērnus un jauniešus vecumā līdz 18 gadiem, iesniegums ir jāaizpilda vienam no vecākiem vai aizbildnim.

 

Pieteikties nodarbībām varēs no 4. septembra pulciņu norises laikā, savukārt iepazīties ar jaunās sezonas piedāvājumu un piedalīties “Jundas” rīkotajās aktivitātēs Pasta salā interesenti aicināti jau 1. septembrī mācību gada atklāšanas pasākumā “ZinīBUMS”.

 

junda_pulcini_tab.jpg

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē