24.6 °C, 1.5 m/s, 66.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsētaKā ar savu biznesa ideju trāpīt kausā – uzzini Jelgavas Biznesa inkubatorā  
Kā ar savu biznesa ideju trāpīt kausā – uzzini Jelgavas Biznesa inkubatorā  
10/08/2023

Sākusies pieteikšanās uzņēmējdarbības un inovāciju konkursam “Ideju kauss 2023”. Jau 15. reizi ikvienam 18 gadu vecumu sasniegušam Latvijas iedzīvotājam dota iespēja realizēt savu biznesa ideju. Lai uzzinātu, kā trāpīt kausā, interesenti aicināti apmeklēt konkursa pieredzes stāstu pasākumu “Kā trāpīt kausā”. Jelgavas Biznesa inkubatorā Peldu ielā 7 tas notiks 16. augustā pulksten 15. 

Pasākuma programmā paredzēta info sesija ar “Ideju kauss” konkursa organizatoriem, pieredzes stāsti no iepriekšējā gada konkursa laureātiem Ņikitas Stepanova “Suhona AI” ar dzelzceļa diagnostikas robotu un Elvija Vanaga “Fat Cat Leaves”, kas izstrādā kaķu pakaišus no kritušām koku lapām. Būs arī iespēja savstarpēji tīkloties un uzdot jautājumus. Pasākumam nepieciešama iepriekš reģistrēties un tas iespējams ŠEIT.

Ideju kauss jau 15. reizi sniedz ikvienam 18 gadu vecumu sasniegušam Latvijas iedzīvotājam iespēju realizēt savu biznesa ideju. Tas var būt vien idejas līmenī, kā arī var būt jau izstrādāti prototipi, prece vai pakalpojumi. Ideju kauss palīdz saviem dalībniekiem apgūt biznesa pamatus, konsultējies ar pieredzējušiem ekspertiem, iegūt vērtīgus kontaktus un noslēgumā sacenties par pirmo kapitālu idejas realizācijai līdz pat 10 000 eiro.

Pieteikšanās konkursam atvērta līdz 3. septembrim. Lai pieteiktos, idejukauss.lv mājaslapā jāspiež poga “Piesaki ideju”, pēc tam business.gov.lv platformā esošajā pieteikumā “Pieteikties pakalpojumam” vai “Reģistrēt profilu”, ja vēl tas nav darīts, un jāaizpilda pieteikuma forma.

Latvijas inovatīvo biznesa ideju konkurss “Ideju kauss” tiek īstenots Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta “Inovāciju motivācijas programma” ietvaros.