23.2 °C, 3 m/s, 62.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPašvaldībaKā noteiktām skolēnu grupām saņemt braukšanas maksas atvieglojumus no 21. jūlija līdz 1. septembrim
Kā noteiktām skolēnu grupām saņemt braukšanas maksas atvieglojumus no 21. jūlija līdz 1. septembrim
01/07/2020

Visiem skolēniem braukšanas maksas atvieglojumi pilsētas sabiedriskajā transportā tiek piešķirti mācību gada laikā, taču pašvaldības saistošie noteikumi paredz, ka skolēniem, kuri brīvlaikā ir iesaistīti mācību procesā, interešu izglītības nodarbībās vai vasaras nodarbinātības programmā, Jelgavas Izglītības pārvalde šādus atvieglojumus piešķir arī brīvlaikā.

Tā kā jaunās skolēna apliecības sāks darboties 1. septembrī, no 21. jūlija līdz 31. augustam tiem skolēniem, kuri ir iesaistīti vasaras nodarbinātības programmā, interešu izglītībā vai mācību procesā, uzrakstot iesniegumu Izglītības pārvaldei, tiks piešķirta Jelgavas Autobusu parka abonementa biļete, kas ļaus atbilstoši saistošajiem noteikumiem izmantot braukšanas maksas atvieglojumus arī brīvlaikā. Izglītības pārvalde informē, ka skolēni, kuri iesaistīti nodarbinātības programmā un var pretendēt uz braukšanas maksas atvieglojumiem šajā periodā, jau ir apzināti.

 

Savukārt bērniem bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kā arī pilngadību sasniegušiem bērniem bāreņiem līdz 24 gadu vecumam, kuri mācās Jelgavas pašvaldības izglītības iestādēs un kuriem ir jānoformē Jelgavas skolēna apliecība, lai viņi varētu izmantot saistošajos noteikumos paredzētos braukšanas maksas atvieglojumus no 21. jūlija līdz 31. augustam, jānoformē Jelgavas iedzīvotāja karte līdz skolēna apliecības saņemšanai.

 

To no 1. jūlija, uzrakstot iesniegumu, var izdarīt Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Informācijas kabinetā (Pulkveža Oskara Kalpaka ielā 9). Pirms ierašanās obligāti iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 63048914 vai 63007224. Informācijas kabineta darba laiks: pirmdienās no pulksten 8 līdz 19, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no pulksten 8 līdz 17, piektdienās no pulksten 8 līdz 14.30. Izgatavoto Jelgavas iedzīvotāja karti šie skolēni varēs saņemt pa pastu vai turpat Informācijas kabinetā. Jelgavas iedzīvotāja karte viņiem dos iespēju saņemt braukšanas maksas atvieglojumus no 21. jūlija līdz 31. augustam – pēc tam kartes derīguma termiņš beigsies un tās vietā būs jāizmanto jaunā Jelgavas skolēna apliecība.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē