25.9 °C, 5.1 m/s, 49.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKafejnīca – kokteiļbārs «Chocolate & Pepper» atver savu mājas lapu un nosvin gada jubileju
Kafejnīca – kokteiļbārs «Chocolate & Pepper» atver savu mājas lapu un nosvin gada jubileju
07/03/2005

Mājas lapā www.chocolateandpepper.lv  pieejamas vairākas sadaļas – jaunumi, informācija par gardākajiem ēdieniem un dzērieniem, fotogalerijas, viesu grāmata un kontaktinformācija. «Cilvēkiem patīk skatīties savas fotogrāfijas, tāpēc lielu nozīmi piešķīrām izveidotajai sadaļai «Fotogalerijas», kur katrs interesents var apskatīties uz notikušajiem pasākumiem,» par mājas lapas fotogalerijām stāsta kafejnīcas direktors Raivis Suhramends-Vītols.

Mājas lapas atklāšana bija sasaistīta arī ar kafejnīcas gada jubilejas pasākumiem, kas notika 26. februārī. Jāatzīmē, ka kafejnīca ir atklāta plašam apmeklētāju klāstam, piedāvājot profesionālu bārmeņu pagatavotus dzērienus, izsmalcinātu virtuvi un patīkamu atmosfēru gan biznesa sarunām, gan tiem, kas jau sajutuši pavasara gaisotni, vēlas pabūt divatā.

5. martā kafejnīcā «Chocolate & Pepper» notika pirmais dzīvās mūzikas koncerts – uzstājās grupa «Riga Jazz Unit». Par līdzīgiem dzīvās mūzikas vakariem tiks domāts arī turpmāk, savukārt ikdienā apmeklētājus priecēs dažādu DJ uzstāšanās.

Mājas lapu izstrādāja kultūras portāls SVLV. «Šis bija viens no interesantākajiem pēdējā laika elektroniskajiem risinājumiem, ko veidojām. Kokteiļbārs ir specifisks ar to, ka cenšas apvienot dažāda tipa auditoriju, tāpēc meklējot gan konceptuālos, gan vizuālos risinājums, bija jāpievērš uzmanība visiem klientiem,» par mājas lapas izstrādi stāsta kultūras portāla kreatīvais redaktors Gints Veļika.

Kafejnīcas – kokteiļbāra «Chocolate & Pepper» adrese ir: Kr.Barona iela 6, Jelgava. Informāciju sagatavoja kultūras portāla SVLV galvenais redaktors Sergejs Bižāns