15.6 °C, 3 m/s, 84.4 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsKalvis Kalniņš aizvadījis pirmo profesionālo cīņu
Kalvis Kalniņš aizvadījis pirmo profesionālo cīņu
01/11/2022

Naktī no 29. uz 30. oktobri ASV, Orlando, savu pirmo profesionālo cīņu “Karate combat KC36” sistēmā aizvadīja Jelgavas olimpietis Kalvis Kalniņš. Pēc tiesnešu vērtējuma, uzvara tika atdota Kalvja oponentam.

Kalvis Kalniņš startēja svara kategorijā līdz 61,2 kilogramiem un viņa pretinieks bija Abdesalams Ameknasi no Marokas. Abi pretinieki nāk no karatē un vienreiz cīnījās viens pret otru pasaules čempionātā. Toreiz labāks ar 1:0 bija Kalvis. Diemžēl Kalvim neizdevās to atkārtot un savā pirmajā profesionālajā cīņā “Karate combat KC36” sistēmā viņš piedzīvoja zaudējumu. “Pēc manām sajūtām, es šo cīņu uzvarēju vai vismaz bijām pelnījuši aizvadīt ekstra raundu, kas tiek piešķirts neizšķirta gadījumā. Pirmo raundu es uzvarēju, bet abi pārējie bija līdzīgi. Bet cīņu tiesā trīs tiesneši, un lēmums ir tāds, kāds ir,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” stāsta K.Kalniņš, piebilstot, ka tagad atpūtīsies un gaidīs, kad viņam piedāvās nākamo cīņu. Jāatgādina, ka šobrīd Kalvja treneris ir Otto Kovči – bijušais kikbokseris un bokseris, bet tagad kikboksa treneris, kurš ringā aizvadījis aptuveni 250 amatieru cīņas.

 

K.Kalniņš vēl līdz 2022. gada vidum startēja karate sporta sacensībās, 2021. gadā piedaloties olimpiskajās spēlēs, bet 2022. gadā – pasaules spēlēs. Tagad sportists pārgājis uz profesionālajām cīņām.

 

 

Foto: publicitātes/Ryan Loco un no K.Kalniņa arhīva

Video: YouTube.com/Karate Combat (Kalvja cīņa no 52:07)