15.6 °C, 2 m/s, 92.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsKanoe airētājs Eiropas olimpiskajā kvalifikācijā izcīna 14. vietu
Kanoe airētājs Eiropas olimpiskajā kvalifikācijā izcīna 14. vietu
14/05/2021

Jelgavas kanoe airētājs Roberts Lagzdiņš Latvijas komandas sastāvā piedalījās Eiropas olimpiskās kvalifikācijas turnīrā Ungārijas pilsētā Segedā.

Kā Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” pastāstīja Roberta treneris Sergejs Bobkovs, no Eiropas olimpiskās kvalifikācijas turnīra Tokijas olimpiskajām spēlēm kvalificējās pa vienai laivai katrā distancē.

 

Roberts Lagzdiņš startēja kanoe vieniniekos (C1) 1000 metru distancē. Savā priekšbraucienā viņš finišēja sestais no astoņiem airētājiem ar rezultātu 4:09,48 minūtes. Tas bija devītais labākais laiks starp visiem 16 dalībniekiem un ļāva Robertam iekļūt pusfinālā, kur viņš finišēja astotais no deviņiem airētājiem ar rezultātu 4:09,99 minūtes. Kopvērtējumā tas Robertam Lagzdiņam deva 14. vietu.

 

Tagad mūsu sportists startēs Pasaules kausa posmā, kas norisināsies turpat Ungārijā. Šajās sacensībās Roberts startēs C1 500 metru distancē.

 

Mūsu kanoe airētājam būs vēl viena iespēja kvalificēties Tokijas olimpiskajām spēlēm – pasaules olimpiskās atlases turnīrs Krievijas pilsētā Barnaulā.

 

 

Foto: no R.Lagzdiņa personīgā arhīva