23.3 °C, 3.2 m/s, 41 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPilsēta“Kāpēcīšu” baseins pielāgots bērniem ar kustību traucējumiem
“Kāpēcīšu” baseins pielāgots bērniem ar kustību traucējumiem
19/01/2018
Jelgavas pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcīši” peldbaseinā uzstādīta iekārta, ar kuras palīdzību baseinā var iecelt bērnus ar kustību traucējumiem. Elektroniskais pacēlājs iegādāts par enerģētikas uzņēmuma “Fortum” ziedotajiem līdzekļiem.

Ik gadu “Fortum Jelgava” izvēlas trīs iespējamos Ziemassvētku labdarības mērķus, un balsojumā uzņēmuma darbinieki nosaka vienu, pēc viņu domām, nozīmīgāko, kura īstenošanai tiek ziedoti līdzekļi. Šoreiz uzņēmuma mērķis bija pielāgot bērnudārza “Kāpēcīši” baseinu bērniem ar kustību traucējumiem – uzņēmums tam ziedojis 5000 eiro.

 

Saziedotos līdzekļus bērnudārzs “Kāpēcīši” jau ir apguvis – baseinam iegādāts un uzstādīts pacēlājs. «Nav daudz šādu mobilo iekārtu, kas būtu viegli montējamas, neprasot veikt papildu remontdarbus, tādēļ diezgan ilgi tika meklēts piemērots risinājums.

 

 

“Kāpēcīšu” baseins tagad ir aprīkots ar elektronisku ierīci – krēslu ar pacēlāju –, ar kura palīdzību baseinā var iecelt bērnus ar kustību traucējumiem. Iekārta ir piemērota bērniem no 2 līdz 12 gadu vecumam.

 

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības arhīvs

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē