16.4 °C, 1.2 m/s, 95.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKaratistam Kalvim Kalniņam 5.vieta pasaules čempionātā
Karatistam Kalvim Kalniņam 5.vieta pasaules čempionātā
12/11/2018

Jelgavas karatists Kalvis Kalniņš 10. novembrī aizvadīja cīņu Madridē par pasaules čempionāta bronzu. Sportistam nācās piekāpties Kazahstānas karatistam Darhanam Asadilovam ar rezultātu 4:5, kā rezultātā čempionātu noslēdza 5. vietā.

 

Jelgavnieks K.Kalniņš, kurš startēja “kumite” grupā svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, bronzas finālā ar 4:5 piekāpās Kazahstānas pārstāvim Darhanam Asadilovam. Līdz ar to kazahs ieguva trešo vietu, kamēr latvietim nācās samierināties ar piekto pozīciju. 

 

Jelgavnieks Kalvis Kalniņš, kurš ir daudzkārtējs Eiropas čempionātu medaļnieks, 2010. gada pasaules bronzas ieguvējs, svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, otrajā kārtā ar rezultātu 2:0 pārspēja senegālieti Diufu Saliū.

Trešajā kārtā Latvijas karatists ar 4:0 guva virsroku pār Dienvidkorejas sportistu Jonu Gudžu, bet ceturtajā kārtā tika pārspēts taizemietis Pūriss Saijasombats.

 

Ceturtdaļfinālā latvietis piekāpās japānim Naoto Sago ar rezultātu 4:6, taču, tā kā japānis iekļuva sacensību finālā, K.Kalniņš turpināja cīņu gandarījuma turnīrā. To viņš sāka no trešās kārtas, kurā ar 2:0 pārspēja šī gada Āzijas spēļu čempionu Rifki Ardiansjahu Arrosjīdu no Indonēzijas, tādējādi iegūstot tiesības cīnīties par trešo vietu.

 

Informācija: Sportacentrs.com, Sporta servisa centrs