18.4 °C, 1.7 m/s, 95.7 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsKaratistam Kalvim Kalniņam – pirmā profesionālā cīņa
Karatistam Kalvim Kalniņam – pirmā profesionālā cīņa
14/10/2022

29. oktobrī ASV, Orlando, savu pirmo profesionālo cīņu “Karate combat KC36” sistēmā aizvadīs Jelgavas olimpietis Kalvis Kalniņš.

Kalvis startēs svara kategorijā līdz 61,2 kilogramiem, un viņa pretinieks būs Abdesalams Ameknasi no Marokas. “Esmu viņu redzējis un vienreiz ar viņu ticies pasaules čempionātā. Toreiz labāks ar 1:0 biju es. Viņš 2018. gadā pasaules karatē čempionātā izcīnīja 3. vietu,” Jelgavas pašvaldības iestādei “Sporta servisa centrs” stāsta sportists, papildinot, ka viņa pretinieks “Karate combat” ir aizvadījis vienu cīņu, kurā uzvarēja.

 

Cīņai Kalvis gatavojas trenera Otto Kovči vadībā. O.Kovči ir bijušais kikbokseris un bokseris, bet tagad kikboksa treneris, kuru labi pazīst cīņas sporta sabiedrībā. Viņš ringā aizvadījis aptuveni 250 amatieru cīņas. Pie viņa trenējas gan specvienības kaujinieki, gan šovbiznesa slavenības.

 

K.Kalniņš vēl līdz 2022. gada vidum startēja karate sporta sacensībās, 2021. gadā piedaloties olimpiskajās spēlēs, bet 2022. gadā – pasaules spēlēs. Tagad sportists nolēmis pāriet uz profesionālajām cīņām.

 

K.Kalniņa pirmā cīņa notiks 29. oktobrī, tā būs viena no cīņu šova dueļiem. Pavisam paredzētas desmit cīņas, Kalvja debija būs trešā. Cīņu vakars sāksies pulksten 19 pēc vietējā laika, bet pēc Latvijas laika – 30. oktobrī pulksten 2 naktī. Tā būs vērojama tiešraidē mājaslapā karate.com.

 

Foto: no K.Kalniņa arhīva