15.5 °C, 2.7 m/s, 74.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiNodarbinātībaKarjeras dienās varēs saņemt praktisku atbalstu darba meklēšanā un karjeras plānošanā
Karjeras dienās varēs saņemt praktisku atbalstu darba meklēšanā un karjeras plānošanā
24/03/2022

Ikviens, kurš meklē darbu vai vēlas attīstīt karjeras veidošanas prasmes, tiek aicināts pieteikties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) karjeras dienām. Pasākums notiks tiešsaistē no 4. līdz 8. aprīlim.

Organizatori informē, ka karjeras dienu nedēļā ikviens interesents varēs saņemt praktisku atbalstu darba meklēšanas un karjeras plānošanas jautājumos. Darba interviju simulācijas un vairākas meistarklases īpaši noderīgas būs tieši jauniešiem, kuri ir savā karjeras sākumā. Dalība karjeras dienu aktivitātēs ir bez maksas, pieteikties iespējams šeit.

 

Lai sniegtu praktisku atbalstu darba meklēšanā, “Zoom” platformā notiks sešas NVA karjeras konsultantu meistarklases:

  • 4. aprīlī no pulksten 10 līdz 11 – “Mans pirmais CV (Canva)”;
  • 4. aprīlī no pulksten 13 līdz 15 – “Mana pirmā darba intervija”;
  • 5. aprīlī no pulksten 10 līdz 11 – “Mana pirmā motivācijas”;
  • 6. aprīlī no pulksten 10 līdz 12 – “Attālinātā darba intervija”;
  • 7. aprīlī no pulksten 10 līdz 11 – “Savu resursu un kompetenču apzināšanās, lai iegūtu darbu, kas sniedz gandarījumu”;
  • 8. aprīlī no pulksten 10 līdz 12 – “Karjeras mērķu izvirzīšana un sasniegšana”.

Tāpat ik dienu tiešsaistes individuālo karjeras konsultāciju veidā notiks darba interviju simulācijas, kuru laikā būs iespēja NVA karjeras konsultantu vadībā izspēlēt iespējamos darba pārrunu variantus, lai praktiski sagatavotos darba intervijām. Tiks analizētas dažādas darba interviju situācijas, kā arī kļūdas, kuras darba meklētāji visbiežāk pieļauj sarunās ar darba devējiem. Darba pārrunu treniņu laikā varēs noskaidrot savas stiprās puses komunikācijā un uzzināt, kādas prasmes vēl ir jāpilnveido.

 

Ikviens interesents var pieteikties un piedalīties arī tiešsaistes tikšanās ar medicīnas un izglītības nozaru pārstāvjiem, kurās varēs uzzināt, kādas ir darba un karjeras izaugsmes iespējas šajās nozares, kāds ir pieprasījums un kas tiek sagaidīts no potenciālajiem darbiniekiem. Arī šīs tikšanās tiek plānotas “Zoom” platformā:

  • 5. aprīlī no pulksten 13 līdz 14 – tikšanās ar Latvijas Jauno Ārstu Asociācijas pārstāvjiem “Nākotnes perspektīva: medicīnas nozare”;
  • 7. aprīlī no pulksten 13 līdz 14 – tikšanās ar nodibinājuma “Iespējamā misija” pārstāvjiem “Nākotnes perspektīva: izglītības nozare”.

Savukārt tie darba meklētāji, kuri interesējas par darba un karjeras iespējām NVA, uz tikšanos “Zoom” platformā tiks aicināti 6. aprīlī no pulksten 13 līdz 14.

 

 

 

Foto un informācija: Nodarbinātības valsts aģentūra