-5.3 °C, 3.8 m/s, 84.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKarjeras dienu netradicionālās lauksaimniecības nedēļa Latvijas laukos
Karjeras dienu netradicionālās lauksaimniecības nedēļa Latvijas laukos
29/05/2008

Jau otro gadu Latvijas Jauno Zemnieku klubs sadarbībā ar Zemkopības ministriju organizē „Karjeras dienas laukos” ar mērķi iepazīstināt jauniešus ar lauksaimniecību un pārtikas rūpniecību, orientējot nākotnē izvēlēties šajās nozarēs nepieciešamās profesijas.

Pērn vasaras trijos mēnešos vairāk kā 1000 dalībnieku no visas Latvijas apmeklēja 65 saimniecības un ražotnes, iegūstot vērtīgu informāciju un zināšanas par pienu, medu un maizi.

Šogad tiks aktualizētas trīs tēmas:

  • netradicionālās saimniekošanas nedēļa 9. – 16. jūnijs;
  • lopkopības un gaļas pārstrādes nedēļa 14. – 20. jūlijs;
  • augļu un dārzeņu nedēļa 11. – 16. augusts.

Karjeras dienas norisināsies gandrīz katrā Latvijas rajonā, kādā lauku sētā vai uzņēmumā vienu dienu. Dienas gaitā būs iespēja iepazīties ar netradicionālas saimniekošanas darba specifiku, atrast atbildes uz āķīgiem jautājumiem, piedalīties nelielā sacensībā un nopelnīt vērtīgas balvas.

Karjeras dienas laukos jauniešiem būs iespējams piedalīties konkursā „Izkonkurē kaimiņu”, kurš attīstīs jauniešos radošumu un saimnieka domāšanu, prasmi plānot un organizēt savu uzņēmējdarbību, cels jaunieša pašapziņu un motivāciju dzīvei un darbam laukos. Konkursa dalībnieki, kuri būs pieteikuši savu komandu prezentēs katrā no nedēļām mājas darbus, kas saistīti ar mārketingu un sabiedriskajām attiecībām.

Karjeras dienu viesi par aktīvu dalību saņems īpašas „pases” ar nopelnīto punktu skaitu. Ar tām varēs apmeklēt arī turpmākos karjeras dienu pasākumus un sakrāt vēl papildus punktus, kas dos iespēju saņemt nelielas balvas.

Noslēguma pasākumā 17. augustā Jelgavā Starptautiskās jauniešu dienas ietvaros konkursa uzvarētāji saņems portatīvos datorus.

Lūdzam iepriekš pieteikt savu dalību Karjeras dienās laukos pa tālruni: 63027168 vai mob.: 26169431 vai e-pastu: .
Dalībai konkursā „Izkonkurē kaimiņu” komandas pieteikuma anketu, kas atrodas www.jzk.lv , lūdzam sūtīt uz e-pastu: .

Skatīt zemāk pielikumus.

Kontaktinformācija:
Sintija Virbule
Karjeras dienu koordinatore
Mob. 26169431
E-pasts:

Informāciju sagatavoja:
Zemgales NVO centrs
T. 63021910