17.3 °C, 2.9 m/s, 69.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiPasākumiKoncertsēriju “uz Tu” turpinās ar Ainara Mielava un instrumentālās mūzikas koncertiem
Koncertsēriju “uz Tu” turpinās ar Ainara Mielava un instrumentālās mūzikas koncertiem
28/06/2020

Turpinot jūnijā aizsākto brīvdabas koncertsēriju “uz Tu”, brīvdabas koncertzāle “Mītava” arī šomēnes kļūs par satikšanās vietu mūzikas izpildītājiem un klausītājiem divos īpašos koncertos. 16. jūlija vakarā instrumentālās mūzikas koncertu sniegs čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis, bet 17. jūlijā ar īpašu programmu uzstāsies Ainars Mielavs un pavadošie mūziķi, informē iestādē “Kultūra”.

16. jūlijā pulksten 19 uz muzikālu tikšanos aicina grupas “Dagamba” dalībnieki čellists Valters Pūce un pianists Dainis Tenis, lai izpildītu klasiskās un populārās mūzikas hitus čella un klavieru skanējumā. Koncerts solās būt kā mūziķu atgriešanās pie pirmavota – klasiskās mūzikas pamatiem un darbiem oriģinālā skanējumā pieklusinātāk, akustiskāk un intīmāk.

 

Savukārt 17. jūlijā pulksten 19 ar klausītājiem Jelgavā tiksies trio A.Mielavs, Aigars Voitišķis un Rūdolfs Macats. A.Mielavs, kurš uzstājies grupās “Jauns mēness”, “Mielavs un Pārcēlāji” un arī kā solo mākslinieks, izdziedās populārākās dziesmas no dažādiem savas radošās darbības periodiem. Izskanēs tādi hiti kā “Piekūns skrien debesīs”, “Kad mēness jūrā krīt”, “Ai, jel manu vieglu prātu”, “Tu saviļņoji mani” un citas dziesmas. Gaidāmi arī divu jaunu dziesmu pirmatskaņojumi no gaidāmā albuma “220 volti”, kas veltīts mūziķa 60. jubilejai.

 

Koncertsērijas “uz Tu” mērķis ir savest kopā mūziķus un klausītājus, lai atkal satiktos pēc ilgāka laika, kad koncerti nevarēja notikt. Ievērojot situāciju valstī, koncertu rīkotāji īpašu uzmanību pievērš visiem noteiktajiem ierobežojumiem. Pasākuma dalībniekiem būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi, teritorijā atradīsies informatīvas zīmes noteikumu ievērošanai, kā arī apmeklētājiem pasākuma laikā sēdvietas tiks izvietotas ar 2 metru distranci.

 

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Vienas biļetes cena – 12 un 15 eiro.

 

Apmeklētāji aicināti būt sociāli atbildīgiem. Neapmeklēt publiskus pasākumus, ja ir novēroti elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus. Pasākumu norišu vietas organizatoram ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju norišu vietā un aicināt tās atstāt norišu vietu.

 

Ierodoties uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

 

 

Foto un informācija: iestāde “Kultūra”