20.4 °C, 1.8 m/s, 68.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSportsKonkursa fotogrāfijas tiks eksponētas pēc ārkārtējās situācijas beigām
Konkursa fotogrāfijas tiks eksponētas pēc ārkārtējās situācijas beigām
21/12/2020

Ņemot vērā, ka 21. decembrī valstī stājas spēkā vēl stingrāki pulcēšanās ierobežojumi, fotokonkursa “Jelgava sporto 2020” fotogrāfijas tirdzniecības centrā “Pilsētas pasāža” no 28. decembra netiks eksponētas.

“Lai gan tirdzniecības centri turpinās darboties un attiecībā uz ekspozīcijām tirdzniecības centros ierobežojumi nav noteikti, laika posmā no 21. decembra līdz 11. janvārim ir apturēta kultūras telpu darbība Tā kā ierobežojumu pastiprināšanas mērķis ir maksimāli samazināt iedzīvotāju pulcēšanos, Mēs pieņēmām lēmumu uz laiku atlikt plānoto fotogrāfiju izlikšanu publiskai apskatei, lai netieši neaicinātu jelgavniekus doties uz tirdzniecības centru,” skaidro Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktors Juris Kaminskis. Viņš piebilst, ka fotogrāfijas publiski būs apskatāmas tad, kad to atļaus epidemioloģiskā situācija valstī – informācija par to tiks publicēta mājaslapā Jelgava.lv un iestādes sociālo tīklu kontos.

 

Jāatgādina, ka “Sporta servisa centrs” fotokonkursu rīkoja pirmo gadu, un tā mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos pilsētas sporta dzīvē un sporta notikumu atspoguļošanā, kā arī popularizēt sportu un sportisko aktivitāšu iespējas Jelgavas pilsētā. Konkursā piedalīties varēja gan profesionāli fotogrāfi, gan foto entuziasti ar fotogrāfijām, kurās redzami Jelgavas pilsētā notikuši sporta pasākumi vai Jelgavas sportisti treniņu vai sacensību procesā jebkurā citā vietā laika posmā no 2019. gada 1. janvāra līdz 2020. gada 31. oktobrim, kad noslēdzās darbu iesniegšana fotokonkursam.

 

Konkursā tika vērtētas 228 fotogrāfijas, ko iesniedza 14 fotogrāfi.