15.8 °C, 0.8 m/s, 84.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiUzņēmējdarbībaKonkursā “Ideju kauss 2020” var iegūt finansējumu biznesa uzsākšanai
Konkursā “Ideju kauss 2020” var iegūt finansējumu biznesa uzsākšanai
25/08/2020

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) izsludinājusi pieteikšanos inovatīvo biznesa ideju konkursam “Ideju kauss” un aicina tajā piedalīties ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu un ir gatavs uzsākt uzņēmējdarbību, realizējot savu biznesa ideju.

“Veicot pētījumu par uzņēmējdarbības uzsākšanu, secinājām, ka trešdaļai Latvijas sabiedrības savs bizness ir sapnis, bet nerealizēta biznesa ideja kopumā ir 42 procentiem iedzīvotāju. Par sarežģītāko posmu biznesa uzsākšanā vairums uzskata finansējuma un kapitāla piesaisti. Vēlos uzsvērt, ka ikviens “Ideju kausa” dalībnieks no A4 lapas ar idejas pieteikumu var soli pa solim nonākt līdz pilnvērtīgai biznesa prezentācijai un iegūt pirmo starta kapitālu biznesa idejas īstenošanai,” norāda LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

 

Pieteikties konkursam “Ideju kauss” var līdz 6. septembrim. Pretendenti savas biznesa idejas aicināti iesniegt pa e-pastu idejukauss@liaa.gov.lv. Pieteikuma veidlapa un konkursa nolikums pieejams mājaslapā www.idejukauss.lv. Biznesa idejas izvērtēs profesionāla vērtēšanas komisija, dalībai konkursa otrajā kārtā virzot spēcīgākos kandidātus.

 

Dalībnieki sacentīsies par naudas balvām biznesa uzsākšanai. Trešās labākās idejas autors saņems 3000 eiro, otrās – 5000 eiro, bet pirmās vietas ieguvējs – 7000 eiro, ko nodrošina LIAA un Eiropas Reģionālās attīstības fonds, informē LIAA.

 

 

Foto: pixabay.com

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē