16.6 °C, 1.4 m/s, 83.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKonkursa „Superpuika 2013” finālā iekļuvis arī jelgavnieks
Konkursa „Superpuika 2013” finālā iekļuvis arī jelgavnieks
06/12/2012

29.novembrī Tehniskās jaunrades namā norisinājās konkursa “Superpuika 2013" 2. kārta. Ar dažādiem fiziskiem šķēršļiem un uzdevumiem no 35 dalībniekiem tika atlasīti 10 finālisti, starp kuriem atrodas arī Jelgavas 4. vidusskolas audzēknis Raivis Hofmanis.

Foto: Ēriks Reiss

29.novembrī Tehniskās jaunrades namā norisinājās konkursa “Superpuika 2013” 2. kārta. Ar dažādiem fiziskiem šķēršļiem un uzdevumiem no 35 dalībniekiem tika atlasīti 10 finālisti, starp kuriem atrodas arī Jelgavas 4. vidusskolas audzēknis Raivis Hofmanis.
 
10 labāko rezultātu īpašnieki, kuri piedalīsies finālā, ir Mārtiņš Putniņš (Rīgas Hanzas vidusskola), Andris Tīrums (A. Pumpura Rīgas 11. pamatskola), Klāvs Putenis (Rīgas V. Zālīša pamatskola), Raivis Hofmanis (Jelgavas 4. vidusskola), Vitālijs Pavlovs (Preiļu 1. pamatskola), Aivars Kristiāns Rullis (Valkas pamatskola), Arnis Tucs (Riebiņu vidusskola), Edgars Barkāns (Aizupes pamatskola), Mārtiņš Jēkabs Ausmanis un Pauls Ēriks Skujiņš (Stalbes vidusskola).
 
“Superpuika” ir ikgadējs konkurss 11 – 12 gadīgiem zēniem, kuri vēlas sevi izaicināt un pierādīt tehnisku, radošu, praktisku un fizisku uzdevumu veikšanā. Konkurss notiek mācību gada laikā vairākās kārtās ar finālu Rīgas Cirkā, kur cīnās 10 spēcīgākie. Konkursu organizē Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”, un šī ir jau 22. konkursa norises reize. Konkurss ir ieguvis un saglabājis neviltotu sabiedrības un zēnu interesi.
 
 
Informāciju sagatavoja
Tehniskās jaunrades nams
Dāvis Braučs