-3.4 °C, 3.8 m/s, 91 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKonkursam aicina pieteikt sakoptus objektus pilsētā
Konkursam aicina pieteikt sakoptus objektus pilsētā
05/06/2012

Jelgavas pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 15.jūnijam ziņot par skaisti sakoptu kaimiņa vai pilsētā manītu saimniecību, piesakot to konkursam „Sakoptākais pilsētvides objekts”.

Jelgavas pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 15.jūnijam ziņot par skaisti sakoptu kaimiņa vai pilsētā manītu saimniecību, piesakot to konkursam „Sakoptākais pilsētvides objekts”.

Objektus var pieteikt nominācijās:

  • Zaļākais daudzdzīvokļu mājas loga, lodžijas vai balkona noformējums;
  • Sakoptākā privātmājas teritorija;
  • Sakoptākais daudzdzīvokļu nama pagalms (tiks vērtēts pilsētas sētnieku darbs);
  • Sakoptākā valsts vai pašvaldības iestāde, ražošanas uzņēmums vai sabiedriskais objekts; 
  • Interesantākais žoga risinājums.
Vērtējot konkursam pieteiktos objektus, ņems vērā kā tas iekļaujas pilsētvidē, tā pārskatāmība no ielas un galvenajiem cilvēku kustības virzieniem; objekta labiekārtojums – ierīkoto apstādījumu, celiņu, laukumu, ūdens krātuvju, mazo arhitektūras formu u.tml. kompozīcija un izvēles pamatotība, žoga caurskatāmība; kā arī objekta uzturēšanas stāvoklis. Pēc konkursa  komisijas lēmuma konkursā  var tikt vērtēti arī tie objekti, kuri ir atbilstoši konkursa nosacījumiem, bet nav pieteikti dalībai konkursā.

Žūrijas komisija var noteikt papildus nominācijas vai izslēgt kādu no tām, noteikt vairākus uzvarētājus vienā nominācijā, piešķirt  veicināšanas vai speciālbalvas, atbilstoši noteiktajam balvu fondam.

Konkursā netiks vērtēti iepriekšējo divu gadu konkursa 1.vietu ieguvēji.

Objektus konkursam var pieteikt personīgi Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Lielajā ielā 11, pa tālruni 63005556 vai elektroniski, rakstot uz e- pastu: . Piesakot objektu, jānorāda nominācija, objekta adrese, īpašnieks, pieteicēja vārds, uzvārds un telefona numurs.

Konkursa uzvarētājiem tiks izsūtīti ielūgumi ar aicinājumu piedalīties apbalvošanas pasākumā, kas notiks Zāļu tirgū pie pilsētas kultūras nama 23.jūnijā pulksten 12.00.
Balvas saņems konkursa uzvarētāji un izlozes kārtā arī kāds no objektu pieteicējiem – par aktivitāti.

Informāciju sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē