18.7 °C, 2.4 m/s, 79.3 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKonkurss jauniešiem “Dati ir vērtība – sargā tos!”
Konkurss jauniešiem “Dati ir vērtība – sargā tos!”
16/01/2020

Datu valsts inspekcija (DVI) informē, ka jauniešiem vecumā no 13 – 17 gadiem ir iespēja piedalīties konkursā “Dati ir vērtība – sargā tos!” ar mērķi veicināt jauniešu informētību par personas datu apstrādi un aizsardzību.

Konkursā aicinātas piedalīties jauniešu komandas – 6 jaunieši katrā komandā, vecumā no 13 – 17 gadiem, no dažādiem Latvijas reģioniem.

 

Konkursa mērķis:

  • Sniegt teorētiskas zināšanas jauniešiem par personas datu izplatīšanas drošību digitālajā vidē;
  • Palīdzēt jauniešiem izprast, kas ir personas dati, datu apstrādes pamatprincipi un kāda atbildība iestājas, ja tiek pārkāptas citas personas tiesības uz datu aizsardzību;
  • Caur konkursa dalībnieku radošo izpausmi stāstīt citiem jauniešiem par datu aizsardzības nozīmīgumu mūsdienu tehnoloģiju laikmetā.

Pieteikums konkursam jāiesniedz elektroniski līdz 2020.gada 27.janvārim  aizpildot elektronisko pieteikuma formu un nosūtot uz e-pasta adresi: DPSME@dvi.gov.lv

 

Elektroniskā pieteikuma forma

Konkursa nolikums

 

Informācija par projektu “Vispārīgā datu aizsardzības regula – iespējas un atbildība mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU); tiesības un riski nepilngadīgām personām.”, akronīms DPSME, (konkursa Nr.REC-RDAT-TRAI-AG-2017), projekta Nr.814774 pieejama ŠEIT.

 

 

Informācija un foto: Datu valsts inspekcija