20 °C, 2 m/s, 73 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrībaKoris “Tik un tā” velta mīklu mūzikas dzīvei Jelgavā
Koris “Tik un tā” velta mīklu mūzikas dzīvei Jelgavā
30/07/2020

Jelgavas 755. jubilejas gada garumā informatīvā izdevuma “Jelgavas Vēstnesis” un mājaslapas www.jelgava.lv lasītājiem tiek piedāvātas jelgavnieku radītās krustvārdu mīklas par pilsētu. Jūlija mēnesī publicēta kora “Tik un tā” radītā mīkla, kas pilnībā veltīta mūzikas tēmai.

Jūlija mīkla nav viena autora darbs, jo to sastādījis jauktā kora “Tik un tā” kolektīvs. Kā stāsta kora vadītājs diriģents Guntis Galiņš, jautājumus domājuši visi kora dalībnieki, sanākot kopā katram ar savām zināšanām gan par koru mūziku, gan atšķirīgiem mūzikas žanriem un izpildītājiem, kā rezultātā tapusi mīkla, kas teju katram ļaus palauzīt galvu un uzzināt ko jaunu. Vērts piebilst, ka kori “Tik un tā”, “Zemgale”, “Balti” un “Mītava” G.Galiņa virsvadībā pilsētai jubilejas gadā veltīja īpašu sveicienu, izpildot tautasdziesmu “Ģērbies, saule, sudrabota”. Koru veikumu var novērtēt iestādes “Kultūra” lapā vietnē “Youtube”.

 

Trešo Jelgavai veltīto krustvārdu mīklu meklē 30. jūlija “Jelgavas Vēstneša” numurā, vai arī lejupielādē to ŠEIT. Savukārt interesantāko mīklu autoru saraksts pieejams ŠEIT.

 

Iepriekšējās krustvārdu mīklas mājaslapā www.jelgava.lv tiek apkopotas īpašā sadaļā, kas pieejama ŠEIT. Turpat atrodams arī atskats uz pilsētas 755. dzimšanas dienu – notikumu apskati, video, virtuālās izstādes un spēles.

 

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē