17.5 °C, 1.7 m/s, 92.8 %

Izglītība

Sākumlapa JaunumiIzglītībaKuba lampas ved uz Briseli
Kuba lampas ved uz Briseli
11/07/2017

Trīs Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas absolventi Ralfs Rogaļevs, Toms Sutris un Elgars Rihards, kas izveidoja skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) “Light-Up”, devušies uz Briseli, kur pārstāvēs Latviju Eiropas SMU finālā. 

Eiropas SMU fināls norisināsies no 11. līdz 13. jūlijam Briselē, kur “Light-Up” ieguva tiesības piedalīties, uzvarot Latvijas SMU konkursā.

 

Jaunieši konkursā prezentēs koka kuba lampas – gan tādas, kas sastāv no viena kuba, gan komplektā no pieciem kubiem un pamatnes. Lampas ir ne tikai interesants dizaina priekšmets, bet tajās izmantotas arī tehnoloģijas – Smart lampām ar mobilās aplikācijas palīdzību var uzstādīt krāsu, kā arī ieslēgšanas un izslēgšanas režīmu. Vēl puiši piedāvā dienasgaismas lampas Basic.

 

Līdz šim “Light-Up” ir pārdevuši desmit koka kuba lampas. Jāpiebilst, ka viena kuba cena ir 50 eiro, bet komplekta cena – 200 eiro.

 

Puišiem uz Briseli līdz dosies arī Spīdolas ģimnāzijas ekonomikas skolotāja Inta Jorniņa un Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas mājturības un robotikas pulciņa vadītājs Ivars Bahmanis.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

 

 

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē