31.3 °C, 3.8 m/s, 37.6 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiSabiedrība“Kultūra” piedāvā Lieldienu raidījumu “KULTŪRvāle”
“Kultūra” piedāvā Lieldienu raidījumu “KULTŪRvāle”
31/03/2021

31. martā pulksten 18.30 studijā no Jelgavas pie skatītājiem dosies raidījums “KULTŪRvāle – ar skatu… gaišu!/Lieldienu speciālizlaidums!” Kā informē pašvaldības iestādē “Kultūra”, satiekoties radošajam tandēmam Ivaram Pirvicam un Ansim Griķim, neko labu garantēt nevar, bet izklaidi un dažādus netradicionālus paņēmienus šķietami ikdienišķām dzīves situācijām gan.

Gandrīz Lieldienu priekšvakarā, 31. martā pulksten 18.30, pilnīgā bezformātā, tiks mēģināts iepazīt Lieldienu tradīcijas un gatavoties svētkiem – krāsot olas, darināt dekorus un meklēt atbildi uz mūžseno jautājumu “Kāpēc zaķis nes olas?”. Būs arī Lieldienu ticējumi un interesanti padomi, kā svinēt svētkus ierobežojumu laikā.

 

“Vai tas būs noderīgi? Nezinām. Tāpēc pirms padomus pielietot dzīvē, iesakām tos rūpīgi pārbaudīt. Bet tas, ko varam apsolīt, ir jautrs noskaņojums un daudz nenopietnības, tverot mirkli un dzīvi vieglāk,” informē speciālizlaiduma radošā komanda. Tas būs skatāms Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Kultūra” “Facebook” lapā.

 

 

Foto un informācija: pašvaldības iestāde “Kultūra”