20.8 °C, 1.9 m/s, 75.2 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKultūras namā būs skatāma izrāde “Trakās šķēres”
Kultūras namā būs skatāma izrāde “Trakās šķēres”
18/02/2013

21. februārī, pulksten 19, Jelgavas kultūras namā būs skatāma Pola Portnera spriedzes bagātā kriminālkomēdija “Trakās šķēres”, ko iestudējis Domino teātris. Izrāde notiks krievu valodā.

Publicitātes foto

21. februārī, pulksten 19, Jelgavas kultūras namā būs skatāma Pola Portnera spriedzes bagātā kriminālkomēdija “Trakās šķēres”, ko iestudējis Domino teātris. Izrāde notiks krievu valodā.
 
Jaunās kriminālkomēdijas darbība norit frizētavā, kurai līdzās ir notikusi nežēlīga slepkavība – nogalināta pasaulē slavenā pianiste Irēna Mālere. Kurš to ir paveicis? Uz frizētavu atnākušais ciparu pasaulē dzīvojošais antikvārs Eduards Krāmkalns? Zaglīgā deputāta Kiršbauma sieva Lauma? Vīriešu mīlas alkstošais frizētavas īpašnieks “Alesandro” Krūklis? Viņa šarmanti pavedinošā friziere Brigita Rozīte?
 
Aizdomās tiek turēti visi frizētavas darbinieki un apmeklētāji. Arī kriminālpolicijas kapteiņa Valda Stabiņa un policijas leitnanta Bērziņa reputācija ir apšaubāma. Bet kurš ir īstais slepkava – to nezin ne aktieri, ne režisors un, protams, arī skatītāji. Izmeklēšana notiek tepat uz skatuves, skatītāju acu priekšā. Tikt skaidrībā palīdzēs skatītāji, kuru viedokļi tiks ņemti vērā izmeklēšanas gaitā.

Uzvedums ir unikāls, jo tā beigas nav sarakstījis dramaturgs. „Trakās šķēres” var skatīties vairākas reizes – emocijas un sajūtas vienmēr būs dažādas, jo izrādes fināls ir atkarīgs no apstākļiem, kādi izvērtīsies uz skatuves izmeklēšanas gaitā. Bet nemainīgi un neatkarīgi no atrisinājuma izrāde ir pilna ar asprātīgiem jokiem un paradoksālām situācijām. Emocijām un spriedzes bagātā kriminālkomēdija “Trakās šķēres” jums garantēs lielisku noskaņojumu! 
 
Pola Portnera (Paul Portner) sarakstītā luga “Trakās šķēres” (“Shear Madness”) 1997. gadā tika iekļauta Ginesa rekordu grāmatā kā pasaulē visilgāk spēlētā kriminālkomēdija, kas ASV tiek izrādīta jau kopš 1976. gada un visā pasaulē spēlēta vairāk nekā 50000 reižu!
 
Lomās: D.Palēss, J.Čerkess, J.Jarāns, L.Kirmuška, J.Ļaha, I.Radčenko.

Biļešu cenas: Ls 6.00, 5.00, 4.00.
 
 
Informācija sagatavota
Domino teātrī