19.2 °C, 4.5 m/s, 87.5 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKultūras namā demonstrēs kino
Kultūras namā demonstrēs kino
26/12/2015

Pirmdien, 28.decembrī, Jelgavas kultūras namā tiks demonstrēts kino – Arnolda Burova animācijas filmu izlase, dokumentālā piedzīvojumu filma “Pazust Latgalē” un spēlfima “Romeo n' Džuljeta”.

Pirmdien, 28.decembrī, Jelgavas kultūras namā tiks demonstrēts kino – Arnolda Burova animācijas filmu izlase, dokumentālā piedzīvojumu filma “Pazust Latgalē” un spēlfima “Romeo n' Džuljeta”.

Pulksten 12 sāksies Arnolda Burova animācijas filmu izlase bērniem. Izlases garums: 45 min. Biļešu cena – EUR 2.00, 1.00 (skolēniem, studentiem, pensionāriem).

Pulksten 15 – dokumentālā piedzīvojumu filma “Pazust Latgalē”. Filmas veidotājs: Kaspars Kursišs. Filmas garums: 46 min. Biļešu cena: EUR 3.00 un 2.00 (skolēniem, studentiem, pensionāriem). Laikā, kad robežas pastāv tikai mūsu prātos un iespēja apceļot pasauli ir ikvienam, labākie skeitborda, inline, BMX un MTB freestyle pārstāvji izvēlējās palikt te pat Latvijā un pazust vienā no krāšņākajiem novadiem – Latgalē. Apmaldīties, lai vēlāk atrastos un dokumentālajā filmā izstāstītu vienu no interesantākajiem, drosmīgākajiem un pārgalvīgākajiem stāstiem, ko būsi redzējis!

Pulksten 18 – 2015. gada spēlfilma “Romeo n' Džuljeta”. Seansā piedalīsies arī režisors Māris Martinsons. Filmas garums: 1:22 h. Uzmanību: vecuma ierobežojums: 12+. Filma latviešu un krievu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. Biļešu cena: EUR 3.00 un 2.00 (skolēniem, studentiem, pensionāriem). Sešpadsmitgadīgajai latvietei Džuljetai ir apnicis bezmērķīgi pavadīt dienas Jūrmalā un labākas dzīves meklējumos viņa grib doties uz Angliju kopā ar draugu Parisu. Tajā pašā pilsētā dzīvo arī deviņpadsmitgadīgais krievu puisis Romeo, kurš arī grib dzīvot labāk un sapņo par hip hop mūziķa karjeru plašajā Krievijā. Pēc nejaušas tikšanās abi jaunieši iemīlas, tomēr dažu dienu laikā abu sapņi un cerības uz labāku nākotni sagrūst.

Biļetes nopērkamas Jelgavas kultūras nama kasē.

 
Informācija sagatavota
JPPI “Kultūra”