16.5 °C, 0.6 m/s, 86.1 %

Jaunumi

Sākumlapa JaunumiKultūras namā – dokumentālā filma par grupu “Prāta vētra”
Kultūras namā – dokumentālā filma par grupu “Prāta vētra”
19/11/2015

Piektdien, 20. novembrī, pulksten 12, 15 un 18 Jelgavas kultūras namā tiks demonstrēta pilnmetrāžas dokumentālā filma "Prāta vētra: starp krastiem". Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem, četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem.

Publicitātes foto

Piektdien, 20. novembrī, pulksten 12, 15 un 18 Jelgavas kultūras namā tiks demonstrēta pilnmetrāžas dokumentālā filma “Prāta vētra: starp krastiem”. Šis ir dokumentāls stāsts par četriem draugiem, četriem atšķirīgiem, taču sirdī līdzīgiem skolas biedriem.
 
Viņi piedzima septiņdesmito gadu vidū, izauga ar padomju multfilmām un tukšajiem veikalu plauktiem, mūsu valsts neatkarības priekšvakarā izveidojot jaunu grupu “Prāta Vētra”. Pirmo reizi grupa atklāti stāstīs par kopā būšanu, krīzēm un prieka brīžiem. Šī būs iespēja būt klāt grupas jaunākā albuma tapšanas procesos Berlīnē un redzēt vēsturiskus kadrus no arhīviem. Filma būs stāsts par “Prāta Vētras” un mūsu valsts ceļu. Par nepadošanos un spītību. Par neatlaidību, krišanu un celšanos.
 
Uzmanību: vecuma ierobežojums: 12+.
 
Režisori: Sandijs Semjonovs, Gundars Rēders un Audinga Kucinskaite. Lomās: “Prāta Vētra”- Renārs Kaupers, Jānis Jubalts, Māris Mihelsons un Kaspars Roga.

Ieeja maksa: 3 eiro, 2 eiro (skolēni, studenti, pensionāri). Filmas garums – 1h 36 min.

 
Informācija sagatavota
JPPI “Kultūra”